S-Pen destekli yeni tablet yolda - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

24 Ağustos 2016 Çarşamba

S-Pen destekli yeni tablet yoldaSon zamanlarda pek bir yenilik göremediğimiz tablet bilgisayar tarafında Samsung kolları sıvamış durumda. Yeni bir modelin hazırlığında olan Güney Koreli devden yeni bilgiler var.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Önümüzdeki ay Berlin’de düzenlenecek olan IFA 2016’da Samsung’un yeni bir tablet bilgisayar duyuracağı söyleniyor. İddiaların kaynağı firmanın basına sızan kullanım kılavuzlarına dayanıyor. Kullanım kılavuzunda S-Pen isimli dokunmatik (stylus) kalem desteğine sahip olan bir tablet bilgisayar dikkat çekiyor.Tıpkı Galaxy Note serisinde olduğu gibi gövdesinde kalem taşıyan yeni tablet merakla bekleniyor. Aslında bu Samsung tarafında bir ilk olmayacak. SM-P580 ve SM-P585 olarak beklenen yeni tablete ilişkin görsellere haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.


Söz konusu yeni cihaza ilişkin en gerçekçi tahmin, bu yılın başında duyurulan Galaxy Tab A 10.1 modelinin küçük versiyonu olacağı yönünde. Ancak ekran boyutunun ne olacağı henüz kesin değil. Görsellerden anlaşılan tek ve en önemli detay S-Pen kalem desteği. Yeni cihazın detaylarını IFA 2016 kapsamında sizlere aktaracağız.

CNN-TÜRKuygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad