728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  24 Ağustos 2016 Çarşamba

  Prisma Artık İnternetsiz de Çalışıyor!


  Sanatsal efektleri barındıran fotoğraf düzenleme uygulaması olan Prisma, yeni güncelleme ile internet bağlantısına ihtiyaç duymuyor. İşte Prisma güncellemesinin detayları.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Pokemon GO çılgınlığı ile hemen hemen aynı anda sükse yapan Prisma, bünyesinde barındırmış olduğu sanatsal filtreler ile büyük beğeni toplamıştı. İlk önce iOS daha sonra Android platformuna gelen Prisma, farklı bir çalışma prensibine sahipti.  iOS ve Android platformlarının gözde fotograf düzenleme uygulaması Prisma'ya rakip çıktı. Peki...

  Düzenlemek istediğiniz fotoğrafı Prisma ile açtıp filtreyi seçtikten sonra, uygulamanın internetten o filtreyi indirmesini bekliyordunuz. Bu işlem her yeni fotoğrafta tekrar ediyordu.

  İnternet olmadan Prisma kullanın

  İnternet tabanlı çalışmasından dolayı sık sık server problemi ile karşılaşan Prisma, yeni güncelleme ile internet bağımlılığından kurtuluyor. Prisma ile artık internet bağlantınız olmasa bile filtreleri kullanabileceksiniz.

  Güncelleme ile uygulamaya ayrıca yeni bir filtre ekleniyor. Video düzenleme özelliğinin ise yakın zamanda geleceği de güncelleme içeriğinde yer alıyor.

  Android için Prisma

  iOS için Prisma

  SDN


  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Prisma Artık İnternetsiz de Çalışıyor! Rating: 5 Reviewed By: Bora Arslantürk
  Scroll to Top