Note 7, En İyi Ekrana Sahip! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

10 Ağustos 2016 Çarşamba

Note 7, En İyi Ekrana Sahip!Samsung’un geçtiğimiz günlerde tanıttığı Galaxy Note 7, ekran özellikleri ile fazlasıyla övülüyor.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Samsung’un özel bir lansman ile 2 Ağustos’ta tanıttığı yeni canavarı Galaxy Note 7, birçok kişi tarafından fazlasıyla sevilmişti. Teknik olarak büyük ekranlı Galaxy S7 Edge diyebileceğimiz cihazda en önemli yenilik ise ekran tarafında gibi duruyor.Hem HDR görüntü desteği sunabilen Note 7’de 5.7 inç boyutunda 2560x1440 piksel Quad-HD Super AMOLED ekran, bildiğiniz gibi Galaxy S7 Edge’deki kadar olmasa da iki yana kıvrımı bulunuyor. Fakat görüntünün netliği ve renk doygunluğu bakımından çok daha iyi olan Note 7, birçok test kuruluşlarına göre şimdiye kadar yapılan en iyi telefon ekranı olmuş.

DisplayMate’in başkanı olan Raymond Soneira, Note 7’nin ekran kalitesinden ziyade 4 farklı ekran modunun bulunması konusunda da takdiri hak ettiğini söylüyor. Özellikle AMOLED Cinema adındaki ekran modunda 4K görüntüleri bile birçok 4K özelliğine sahip TV’lerden daha iyi gösterebilen Note 7, renk gamı noktasında da en geniş ölçeğe sahip olduğu belirtilmiş.

webtekno


uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad