Microsoft'tan Apple'a "eski teknoloji kullanmayın" - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

8 Ağustos 2016 Pazartesi

Microsoft'tan Apple'a "eski teknoloji kullanmayın"Microsoft'un önemli yöneticisinden Apple için çok sert sözler: "Artık eski teknolojileri kullanmayı bıraksınlar"


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Microsoft'un önemli yöneticisinden Apple için çok sert sözler:

Yazılım devi Microsoft'tan ilginç bir Apple eleştirisi geldi. Firmanın Surface biriminin başındaki isim Brian Hall tarafından geçtiğimiz günlerde paylaşılan bir tweet'te şu ifadeler yer alıyor: "Apple'la rekabet ediyor ve onlara saygı duyuyorum. Fakat onlar müşterilerine, eski teknolojilerle hizmet ederek zarar veriyorlar."

Geniş bir yankı uyandıran bu sözlere karşı Apple tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Diğer yandan Cupertinolu firmanın geçtiğimiz hafta yayınladığı bir iPad Pro reklamının ise Hall'un bu eleştirisine karşı bir argüman olarak kullanılabileceğini de söylemek mümkün.

Zira söz konusu reklamda firma, bu tablet modelinin aslında bir tabletten öte bilgisayar olduğu konusunda oldukça iddialı. Elbette bu "bilgisayar" deneyimini tam anlamıyla yaşamaları için kullanıcıların ayrıca bir stylus ve bir klavye almaları gerektiğini hatırlatalım.

Chip


uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad