Meizu Yakında , Akıllı Saatini Duyuracak ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

19 Ağustos 2016 Cuma

Meizu Yakında , Akıllı Saatini Duyuracak !


Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu, giyilebilir teknoloji sektörüne Meizu Mix isimli akıllı saati ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Peki, Meizu Mix özellikleri nasıl olacak?


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİNMeizu, Akıllı Saatini Duyurmaya Hazırlanıyor!
Teknoloji yolculuğuna yıllar önce müzik çalar üreterek başlayan Meizu, günümüzün başarılı akıllı telefon üreticilerinden birisi haline geldi. Bir diğer adımı giyilebilir teknoloji sektöründe bende varım demek olan firmanın, ilk akıllı saati Meizu Mix ortaya çıktı.
Meizu Mix, piyasada yer alan akıllı saatlerin aksine spor ve klasik saat anlayışının harmanlandığı bir tasarıma sahip. Tabi, akıllı saatlerinden farklı olarak klasik saatleri andıran bu tasarım bazı özelliklerden mahrum kalınmasına neden oluyor.

Üzerinde Ekran Yer Almayan Akıllı Saat!
Üzerinde herhangi bir dijital ekranın yer almadığı akıllı saat, gelen bildirimlerden haberdar olmanız için LED bildirim ışığının yanı sıra titreşim motorunu üzerinde barındırıyor. 16-08/18/meizu-mix-smartwatch_14.jpg

Bluetooth LE üzerinden akıllı telefonlara bağlanan Meizu Mix, 270 mAh kapasiteli bir batarya ile geliyor. Tabi, dijital bir ekran yer almadığı için 240 güne varan pil süreleri sunulabiliyor. 

42 mm’lik 316L çelik kasanın kullanıldığı Meizu Mix, siyah ve gümüş renk seçenekleri ile satışa sunulacak. 30 metre derinliğe kadar su geçirmeyen akıllı saatin, 3 farklı kayış seçeneği ile Ekim ayında duyurulması bekleniyor.


shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad