iOS 10 Beta 4 İle Gelen Yenilikler - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

1 Ağustos 2016 Pazartesi

iOS 10 Beta 4 İle Gelen Yenilikler


Apple, geliştiriciler için iOS 10 Beta 4 güncellemesini yayınladı. Peki, iOS 10 Beta 4 güncellemesi hangi yenilikleri beraberinde getiriyor?


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN
iOS 10 Beta 4 Yayınlandı!
Apple, son yıllarda mobil cihazlarında kullandığı iOS işletim sistemini sıklıkla güncellemeye başladı. Geçtiğimiz aylarda düzenlenen WWDC 2016 etkinliğinde duyurusu gerçekleştirilen iOS 10 işletim sisteminin, yeni beta sürümü geliştiriciler için yayınlandı.
iPhone, iPad ve iPod Touch modelleri için kullanıma sunulan iOS 10 Beta 4, daha önceki test sürümlerinde ortaya çıkan hataları gideriyor. Ayrıca, kullanıcı deneyimini artırmak için bir çok performans iyileştirmesini bünyesinde barındıran iOS 10 Beta 4 güncellemesi, 456.5 MB boyutunda.Güncelleme ile birlikte gelen en büyük yeniliklerden birisi, 100'den fazla emojinin yeniden tasarlanması ve yenilerinin eklenmesi oldu.Apple'ın iOS 10 işletim sistemi ile birlikte kullanıcılara sunduğu yenilikleri öğrenmek için aşağıda yer alan linkten, En Önemli iOS 10 Özellikleri haberimize ulaşabilirsiniz.
iOS 10 Beta 4 sürümünü yüklemek istiyorsanız, öncelikle aşağıda yer alan cihazlardan birisine sahip olmanız gerekiyor. Tabi, geliştiriciler için yayınlanan bu sürümü yüklemek için cihazınızın UDID kaydının olması gerekiyor.

Eğer cihazınızın UDID kaydı bulunuyorsa, Apple geliştirici sayfasından IPSW dosyasını indirip, iTunes üzerinden yükleyebilir veya güncellemeye doğrudan cihazınızın Yazılım Güncelleme bölümünden ulaşabilirsiniz.

iOS 10 Beta 4 güncellemesini alan modeller
iOS 10 Beta 4 güncellemesini; iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 1, iPad 2, iPad 3 , iPad 4, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPod touch 5 ve iPod touch 6 alıyor.

shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad