728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  31 Ağustos 2016 Çarşamba

  Instagram'da Fotoğraf ve Videolara Zoom Yapabilme Özelliği Geldi !


  İlk olarak iOS işletim sistemine gelen özellikle birlikte Instagram kullanıcıları fotoğraf ve videoları yakınlaştırabilecek.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN  Facebook'un bünyesine katıldıktan sonra hem reklam, hem tasarım hem de çeşitli özellikler konusunda ciddi radikal değişikliklere giden Instagram, bu kez Instagram kullanıcılarının pek de alışık olmadığı yeni bir özelliğini duyurdu.

  Instagram'ın resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan gönderiyle birlikte ilk olarak iOS işletim sistemindeki Instagram kullanıcılarının fotoğraflara ve videolara yakınlaştırma (zoom) yapabileceği açıklandı. Bu özelliğin yakın zamanda Android'e de gelmesi bekleniyor.

  Açıkçası fotoğraflarda ve videolarda kullanıcıların hiçbir şekilde yakınlaştırma yapamaması bazı kullanıcıları rahatsız etse de Instagram'ın diğer servislere göre farkını koyan özellikler arasında yer alıyordu. Zaten daha önce düşük olan görsel çözünürlüğünde de yakınlaştırma yapmak anlamsız kalabilirdi, ancak günümüzdeki Instagram içeriklerinin standartları zoom özelliğinin işe yarar bir şekilde görüntüyü detaylı görebilmek açısından elverişli.
  Snapchat ve diğer rakip sosyal ağları ezerek tekel haline gelmek isteyen Facebook, anlaşılan önümüzdeki günlerde Instagram ve WhatsApp'ta hız kesmeden yeniliklerine devam edecek. Bu iş nereye varacak bilmiyoruz ama Facebook'un hedefi tüm internet kullanıcılarını Facebook ekosisteminin bir parçası yapmak.

  webtekno
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Instagram'da Fotoğraf ve Videolara Zoom Yapabilme Özelliği Geldi ! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top