GoPro Ailesinin Yeni Üyesi Hero 5 - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

21 Ağustos 2016 Pazar

GoPro Ailesinin Yeni Üyesi Hero 5


Uzun bir süredir yeni bir ürün tanıtmayan GoPro, çok yakında sessizliğini GoPro Hero 5 ile bozabilir. Peki, GoPro Hero 5 nasıl olacak? İşte GoPro Hero 5 özellikleri.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


İşte Karşınızda GoPro Hero 5!
GoPro, yakında GoPro Hero 5 modelini tanıtabilir. Sızıntı olarak kendisini gösteren GoPro Hero 5 aksiyon kamerası, şirketin en yeni ürünü olmaya hazırlanıyor. Peki, GoPro Hero 5 nasıl olacak? GoPro Hero 5 özellikleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilcek mi?

Kapalı kapılar ardında geliştirilmekte olduğu iddia edilen kameranın tasarım görseli ile beraber birtakım teknik özellikleri ortaya çıkmış bulunmakta.
GoPro Hero 5 tasarımsal açıdan Hero 4 ile aynı olabilir
Eğer görünüm açısından değişik bir ürün ile karşılaşmayı düşünüyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. GoPro, ne yazık ki GoPro Hero 5'in tasarımını tıpkı Hero 4'te benimsediği anlayış ile hazırlıyor.GoPro Hero 5 de, 4K Video Çekim Desteği Sunacak
Sızan bilgilere göre GoPro Hero 5, beraberinde aynı Hero 4'te olduğu gibi 4K video çekim desteği ile beraber gelecek. Ancak en üst çözünürlüğü seçersek videonun FPS değeri 30'a sabitlenecek.

Bunun yanında 720p kalitesinde videolarda kameranın 120 FPS'yi destekleyeceği söyleniyor. Ayrıca görüntü sabitleme, ses kontrolü, GPS, 1220 mAh batarya ve son nesil USB Type-C girişi gibi özelikler de üründe yer alanlar arasında.

GoPro Hero 5 Yıl Sonuna Doğru Duyurulacak
Henüz hakkında resmi bir bilgi edinemediğimiz GoPro Hero 5'in 2017 yılına girmeden duyurulması bekleniyor. Su geçirmez yapısı ile beraber geleceği ön görülen kameranın en geç yıl sonunda gözler önüne serileceği iddia edilmekte.

Aynı zamanda ilerleyen günlerde kamera hakkında daha fazla bilginin ortaya çıkacağı da tahmin ediliyor.


shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad