Galaxy Note 7 Yanmaya Bile Dayanıklı ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

18 Ağustos 2016 Perşembe

Galaxy Note 7 Yanmaya Bile Dayanıklı !


Samsung'un yeni gözbebeği Galaxy Note 7, Corning Gorilla Glass 5 ile inanılmaz bir ekran koruması vadediyor. Yapılan işkencelerden Note 7 sağ salim kurtulmayı başardı!


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


Galay Note 7 Ekranı Yanmaya Bile Dayanıklı!
Dünyanın ilk Corning Gorilla Glass 5 ekran korumasına sahip olma unvanını elinde bulunduran Galaxy Note 7, teknik özellikleri ve kullanmaya daha elverişli curved tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. iPhone modellerindeki güçlendirilmiş ION korumasından fersah fersah önde olan Gorilla Glass 5'li Galaxy Note 7, ne kadar dayanıklı olduğunu işkence testinden başarılı çıkarak gözler önüne serdi.
YouTube'da yer alan Galaxy Note 7 Çizilme Testi videosunda; YouTuber, Galaxy Note 7 ekranını önce falçata ile çizmeye kalkışıyor, başarılı olamayınca da ekranı çakmak ile yakıyor. Ancak YouTuber yine amacına ulaşamıyor. Çünkü Note 7'nin ekranı hala kutusundan çıktığı gibi pürüzsüz görünüyor. 

Yakma testinin hemen sonrasında ekranda doğal olarak piksel sıkışması yaşanıyor. Ancak 3-4 saniye sonra bozulan piksel tekrar yerine geliyor. YouTuber ayrıca Galaxy Note 7'nin kamerasını da videoda falçata ile çizmeye çalışıyor.

Galaxy Note 7'nin tam not aldığı çizilme testini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad