728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  25 Ağustos 2016 Perşembe

  Facebook'un Stajyerlerine Verdiği Para Gerçekten İnanılmaz !


  Facebook, bünyesinde çalışan stajyerlerine -bize göre- inanılmaz yüksek rakamlarda maaş ödüyor.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


  Stajyerlerin değerinin en az bilindiği ülkelerin belki de başında geliyoruzdur. Cem Yılmaz’ın da söylediği gibi “stajyeer, para? para yoook” gözüyle baktığımız stajyerlerin değerini bazı şirketler çok iyi biliyor, onlardan bir tanesi de Facebook.

  Birçok öğrencinin stajını yapabilme hayalini kurduğu Facebook, bünyesinde stajını yapan öğrencilere aylık ortalama 6400 ila 7500 dolar arasında değişen rakamlarda maaş ödüyor. Hatta bazı ‘zehir’ stajyerlerin 8000 bin dolar aldığı da söyleniyor. Yani bir Facebook stajyeri, yıllık ortalama geliri 10 bin dolar civarında olan (rakamdan emin değilim ama sanırım bu civarda) bir Türk’ün 1 yılda kazandığı paradan çok daha fazlasını yalnızca 2 ayda kazanıyor.

  Stajyerlere verilen yüksek maaş dışında bazı imkanlarda tanınıyor. Bunlardan bazıları ücretsiz daire, giderlerin karşılandığı seyahatler, ücretsiz kahvaltı, öğle ve akşam yemeğiyle birlikte bazı sosyal etkinlikler.
  webtekno
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Facebook'un Stajyerlerine Verdiği Para Gerçekten İnanılmaz ! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top