En iyi dosya paylaşım siteleri - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

27 Ağustos 2016 Cumartesi

En iyi dosya paylaşım siteleriWeTransfer alternatifleri makalemizde dosya paylaşımı yapabileceğiniz farklı servisleri derledik. İşte WeTransfer benzeri en iyi dosya paylaşım servisleri!


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Makalemizde FileFactory, Senduit, JetBytes gibi birçok WeTransfer alternatifleri bulunuyor.WeTransfer Alternatifleri

Hightail

Özellikle iş dünyasında sıklıkla kullanılan ve dosya ile klasör paylaşımı için uygun seçeneklerden biri olan Hightail, ücretsiz 10 GB paylaşım imkânı tanıyor. 

Hem masaüstü hem de mobil olarak kullanılabilen servis, sadece dosya indirme linki sunmuyor, dilerseniz iş arkadaşlarınızın dosyalar ve klasörler üzerinde oynama yapabilmesi de mümkün.
Servisin ücretsiz, Pro ve Business olmak üzere üç farklı üyelik sistemi bulunuyor.

Pro üyeliğin fiyatı aylık 15 dolar, Business üyelik modelinin ise aylık 25 dolar olarak listelenmiş durumda.

Android için Hightail indir

iOS için Hightail indir

DropSend

E-mail olarak gönderemeyeceğiniz kadar büyük olan dosyaları paylaşılması için geliştirilmiş DropSend, kullanması fazlasıyla basit bir dosya paylaşım servisi.8 GB'a kadar dosya paylaşımına imkân tanıyan DropSend, ayrıca dilerseniz 256 AES seçeneğiyle güvenlik noktasında da size olanaklar sağlıyor.

DropSend'i dilerseniz web sitesinden dilerseniz de masaüstü PC yazılımı üzerinden kullanabiliyorsunuz. Ayrıca iOS ve Android uygulamasının olduğunu da belirtelim.

Android için DropSend indir

iOS için DropSend indir

Sendspace

Bir başka dosya paylaşım servisi olan Sendspace, derlememizdeki diğer servislere göre biraz daha düşük boyutlu dosya paylaşımına ihtiyaç duyan kullanıcıları ilgilendiriyor.Çünkü ücretsiz şekilde sadece 300 MB dosya paylaşımı yapılabiliyor. Ancak Pro ve Pro Plus üyeliklerinde ücret ödeyerek bu limitleri aşmak mümkün.

Android için Sendspace indir

iOS için Sendspace indir

Streamfile

Bir FTP sunucu gibi çalışarak yüklediğiniz dosyanın herkes tarafından indirilebilmesine olanak tanıyan Streamfile, her ne kadar Pro seçeneğiyle 5 TB'a kadar dosya paylaşım imkânı verse de bu rakam ücretsiz üyelikte sadece 300 MB.Ayrıca ücretsiz üyelikte tüm yüklemeler sadece 1 günlüğüne sistemde kalırken Pro modunu kullanırsanız her dosya için 4 hafta gibi bir süreye sahip oluyorsunuz.

128 bit dosya şifreleme özelliğine sahip Streamfile, kullanım için mutlaka üyelik isteyen bir servis.

Streamfile web sitesine buradan ulaşabilirsiniz

SDN - ShiftDelete.Net


uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad