En hızlı elektrikli otomobil - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

24 Ağustos 2016 Çarşamba

En hızlı elektrikli otomobilTesla Model S P100D otomobili, Ludicrous modu ile gelmiş geçmiş en çabuk şekilde hızlanan üçüncü otomobil oldu. Tesla Model S P100D, 0-100 KM'ye 2.5 saniyede çıkabiliyor.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Tesla Model S P100D Tanıtıldı!Tesla yeni nesil Model S otomobili, Model S P100D'yi tanıttı. Tesla yeni nesil otomobili Model S P100D; LaFerrari ve Porsche 918 Spyder'ın ardından en çabuk hızlanan üçüncü otomobil oldu. Model S P100D, lüks otomobillerin pabucunu dama atacak gibi görünüyor.

LaFerrari, Porsche 918 Spyder gibi otomobillerle karşılaştırıldığında benzer bir hız performansı, düşük fiyat seçeneklerine sahip Tesla Model S P100D ayrıca verimli araç içi donanım desteklerine sahip durumda.


Model S P100D Özellikleri

İki oturaklı küçük bir bagaja sahip Model S P100D, tüm tekerleklerden çekiş modelli dört kapıyı barındırırken, 5 yetişkin+2 çocuk şeklinde 7 bireye oturma imkanı taşıyacak mini kargo otomobil çözümünü de sunuyor.

100 kWh'lik batarya ile 315 mil yolu alabilen otomobil, tek batarya ile 300 mil sınırını aşan ilk elektrikli otomobil oluyor. Tesla Model S P100D tamamen elektrik enerjisi ile çalışıyor.

Tesla Model X tarafından da erişilebilen genişletilebilir pil paketi seçeneklerine sahip otomobil, bu anlamda dünyanın en hızlı elektrikli otomobil unvanına sahip oldu.


Ludicrous modu ile 100 KM'ye 2.5-2.9 saniyede çıkan otomobil, bu hızını stabil olarak devam ettirdiğinde 289 mil yolu tek batarya ile geçebiliyor.

NHTSA tarafından tasarlanan Model S ve Model X çözümleri, Tesla Supercharger ağına erişebilir olarak meydana getirildi.


Kullanıcılar P90D 100 kWh'lık bataryaya sahip Ludiricious Mode paketini 10 bin dolardan satın alabilecekler. Ayrıca 90 kWh bataryalık modlarda kullanıcılara sunulacak.

:: Tesla'nın tanıtımını gerçekleştirdiği yeni nesil Model S P100D otomobili ve sunduğu çözümler hakkında ne düşünüyorsunuz? 

SDN - ShiftDelete.Net


uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad