Elinizdekilerle Yapabileceğiniz Yemekleri Söyleyen Site - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

18 Ağustos 2017 Cuma

Elinizdekilerle Yapabileceğiniz Yemekleri Söyleyen Site


Bir internet sitesi, dolabınızda bulunan şeyleri girdiğiniz takdirde, hangi yemekleri pişirebileceğiniz konusunda öneriler sunuyor. 

Böylelikle hanımların en büyük dertlerinden biri olan "bugün ne yapsam?" sorunu bir nebze de olsa değil belkide tamamıyla çözüme kavuşuyor ve bunları sağlayan sadece bir site.

Dolabınızdakilerle hangi yemeği yapabileceğinizi gösteren, mükemmel internet sitesi

Dolabınızda bulunan yiyeceklerle hangi yemeği yapmanız gerektiğine karar veremiyor musunuz? Akşama farklı bir yemek yapmak istiyorsunuz ancak makarna ve hazır çorbadan başka birşey yapmayı bilmiyorsunuz? Eğer bu sorulardan birisine "Evet" yanıtını verdiyseniz, MyFridgeFood isimli internet sitesi tam da size göre.

MyFridgeFood, buzdolabınızda bulunan yemeklerle neler yapabileceğinizi gösteren, ilginç ve eğlenceli bir internet sitesi. Siteye girdiğiniz an karşınıza gelen "Quick Kitchen" seçeneklerinden, buzdolabınızda bulunan malzemeleri seçebilir ve sağ taraftaki "Find Recipes" seçeneği ile elinizde olan şeylerle nelerin pişirilebildiğini görebilirsiniz. Eğer İngilizce olan internet sitesini kullanırken sorun yaşarsanız, bir sözlük kullanarak malzeme isimlerine ve önerilen yemeklere bakmanız, ardından yemeğin Türkçe hazırlanışı için arama yapmanız sorununuzu çözecektir.


Post Top Ad