Dünyanın yeni en ince laptopu - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

31 Ağustos 2016 Çarşamba

Dünyanın yeni en ince laptopuGittikçe incelen laptoplar 1 cm nin altına inmeyi başardı.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

"En ince laptop" sıfatı firmalar arasında gidip gelmeye devam ediyor.Sıra Acer'da.

PC sektörünün en önemli üreticilerinden biri olan Acer, geliştirdiği Swift 7,  1 cm'den daha ince tasarımıyla oldukça etkileyici.

IFA 2016 etkinliğinde hızlı bir başlangıç yapan Acer, dünyanın en ince bilgisayarı olmaya aday yeni modelini resmi olarak duyurdu. 


Peki özellikleri neler?

Gücünü Intel Core i5 işlemcisinden alan cihaz, 7. nesil Intel Kaby Lake yonga setinden faydalanıyor. Bunun yanında tam olarak 0.39 inç inceliğinde olan modelin bu hususta Apple MacBook ve HP Spectre 13 ile yarıştığı bir gerçek.Açıklanan bilgileregöre Acer Swift 7, beraberinde 13.3 inç büyüklüğüne sahip Full HD IPS ekran ile birlikte gelecek.

8 GB RAM ve 256 GB SSD depolama alanı gibi özellikleri bünyesinde taşıyacak olan modelde herhangi bir şekilde fan sistemi de bulunmuyor. Intel Kaby Lake işlemci kullanan model fan ile soğutmaya ihtiyaç duymuyor.

Toplam ağırlığı 1.1 kg

Swift, sadece ince oluşu ile dikkatleri üzerine çekmiyor. Aynı zamanda 1.1 kg ağırlığında olan ve bu sayede hafif bir kasa yapısına erişen model, 9 saatlik şarj süresi, USB-C 3.1 girişi ve kulaklık girişi gibi bağlantı noktalarına sahip.

Kuzey Amerika ve Avrupa bölgelerinde Ekim ayı içerisinde satışa sunulacağı belirtilen Swift 7'nin fiyatı ise 1299 Euro olacak.http://shiftdelete.net/acer-swift-7-ozellikleri-74932

SDN - ShiftDelete.Net


uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad