Battlefield 1 Osmanlı İmparatorluğu vs İngilizler ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

19 Ağustos 2016 Cuma

Battlefield 1 Osmanlı İmparatorluğu vs İngilizler !


Gamescom canlı yayınında 64 oyuncu Battlefield 1 oynadı. Seçilen taraflar Osmanlı İmparatorluğu ve İngiltere oldu. Kıyasıya geçen mücadeleyi hepimiz soluk soluğa izledik.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


Battlefield 1'de Osmanlı İngiliz Savaşı!
Dün akşam Gamescom için yapılan EA canlı yayınında resmen oyuna doyduk. Titanfall 2, FIFA 17 derken sıra geldi Battlefield 1'e. EA 32 oyuncuyu bir tarafa 32 oyuncuyu diğer tarafa koydu ve bizi harika bir görsel şölenle baş başa bıraktı.
Üstelik bizim için sürpriz olan bir kısım da vardı. Senaryo modu dahil olmak üzere oyunda başlangıçta bulunacak olan Osmanlı İmparatorluğu taraflardan biri oldu. Diğer tarafa da I. Dünya Savaşı'nda düşmanımız olan İngiltere geçti.

Battlefield'ın imza modlarından biri olan Conquest'te bizim dedelerimiz ve İngilizler kapıştı. Video yayın tekrarı olduğu için Battlefield 1'i izlemek için 2:35:00'dan başlatabilirsiniz.Battlefield 1'de Osmanlı İmparatorluğu ve İngilizler Çarpıştı
İki farklı şov maçı yapıldı ve iki oyunu da az bir farkla İngiltere kazandı (Kesin şike var!). Onun dışında EA oyunun daha oynanabilir olması açısından ülkeler için bazı şeyleri hayli değiştirmiş durumda.

I. Dünya Savaşı'nın hendeklerde geçtiği düşünülürse daha eğlenceli bir oynanış için hızın ve ekipmanların biraz arttırılmış olması hoş bir durum.

Battlefield 1 21 Ekim'de PC, Xbox One ve PlayStation 4 için Türkçe Altyazı desteğiyle satışa sunulacak.

shiftdelete


uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad