Asus ZenFone 2 için Marshmallow Zamanı ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

31 Ağustos 2016 Çarşamba

Asus ZenFone 2 için Marshmallow Zamanı !


Asus ZenFone 2 kullanıcılarının uzun zamandır bekleiği Android 6.0 Marshmallow güncellemesi nihayet çıktı! İşte yeni güncelleme ile ZenFone 2 modeline gelen yenilikler.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİNAsus ZenFone 2 için Marshmallow Çıktı!

Asus ZenFone 2 kullanıcılarının uzun bir süredir beklediği Android 6.0 Marshmallow güncellemesi nihayet çıktı.
ZenFone 2 Marshmallow güncellemesi neler sunuyor?
Asus’un geçtiğimiz yıl tanıtılan üst seviye modeli ZenFone 2, uzun bir süredir beklenilen Android 6.0 Marshmallow güncellemesine nihayet kavuştu.

İlk olarak Nisan 2016’yı işaret eden Asus, Intel’den kaynaklanan sorunlardan dolayı güncellemeyi veremediğini belirtti.

Uzun bir süredir devam eden ertelemeler nihayet son buldu ve ZenFone 2 (ZE551ML) Android 6.0 Marshmallow sürümüne kavuştu.Lollipop ile satışa çıkan ZenFone 2, Marshmallow ile birlikte gelen geniş yetki özelliklerine sahip oldu. Ayrıca yeni güncelleme ile birlikte Asus E-posta, Asus Takvim, Asus Mesajlaşma, Asus Tarayıcı ve Asus Müzik de dahil olmak üzere, bazı uygulamalar silinerek telefonun hafifletilmesi sağlanacak.

Bunların yerine Google Takvim, Gmail, Google Messenger gibi uygulamaların geleceği güncelleme ile böylece toplamda 20’den fazla uygulamadan arındırılan ZenFone 2 daha şık ve çok daha seri bir kullanım sunacak.

OTA yoluyla dağıtımına başlanacak olan güncellemeyi dilerseniz kendiniz indirip kurma imkanınızın olduğunu da belirtelim.

shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad