728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  20 Ağustos 2016 Cumartesi

  Apple Store’ların İsmi Artık Apple Store Olmayacak !


  Teknoloji devi Apple, bazı satış mağazalarından “Store” ismini kaldırarak Apple Union Square yapma kararı aldı.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN  Bildiğiniz gibi Apple, sürekli farklı olduğunu iddia eden hatta farklı bir şey yapmasa bile farklı bir isimle sanki kullanıcılarda ilk defa bir farklılık yapmış gibi algı yaratabilen bir marka.

  Öyle ki Apple’ın en iyi kelime oyununu 3D Touch teknolojisinde görmüştük. Huawei ilk defa basınca duyarlı Force Touch teknolojisini kullanırken Apple, bu teknolojiyi farklılaştırarak 3D Touch ismini verdi ve muhtemelen ilk ve tek 3D Touch teknololojisini kullanan marka olacak.  Sürekli klasik isimlerden kaçan Apple, bu kez Apple mağazalarının da adını farklılaştırma kararı almış gibi görünüyor. Tüm markalar mağazalarında adının yanına “Store” takısını getirirken kendini öne çıkarmak isteyen Apple, bazı bölgelerdeki mağazlarından Store kelimesini çıkararak Apple Union Square adını veriyor.

  İlk olarak San Francisco’da açtığı yeni mağazasına Apple Store yerine Apple Union Square adını veren Apple’ın kısa sürede bu isim değişikliğini popüler mağazalarda uygulaması bekleniyor.


  webtekno
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Apple Store’ların İsmi Artık Apple Store Olmayacak ! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top