728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  22 Ağustos 2016 Pazartesi

  400 Dolarlık Google Earth Pro'yu Ücretsiz Nasıl Kullanabiliriz ?


  Google Earth'ün daha kapsamlı sürümü Google Earth Pro kullanıcıları, yıllık 400 dolar karşılığında uygulamayı kullanıyor. Bu aşamaları izleyerek uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Google Earth Pro Nasıl Ücretsiz Kullanılır?
  Google Earth uygulamasını daha kapsamlı bir şekilde kullanma tercihinde bulunan kullanıcılar, yıllık 400 dolar karşılığında Google Earth Pro uygulamasına sahip olabiliyorlar.

  Google Earth sürümüne oranla daha gelişmiş yazılım özelliklerini bünyesinde barındıran Pro, özellikle medya, inşaat şirketlerinin konu çerçevesindeki raporlarını oluşturma, gelişmiş video seçeneklerinden yararlanma tercihlerine yanıt veriyor.

  Fakat Apple ve/veya Microsoft kullanıcıları, izleyecekleri birkaç aşamalı yolun ardından normal sürümüne oranla daha bütün bir Google Earth deneyimi sunan uygulamayı ücretsiz olarak kullanabiliyorlar.

  Google Earth Pro'yu ücretsiz olarak kullanmak için bu aşamaları gerçekleştirmeniz yeterli.  Aşama 1- Google Earth Pro'yu İndirme
  Kullanıcıların Google Earth Pro deneyimini ücretsiz olarak yaşamaları adına ilk olarak cihazlarına uygulamayı indirmeleri gerekiyor.

  Google Earth ana sayfasına giderek, "Explore(Gezin)" seçeneğinden "Download Google Earth Pro(Google Earth Pro'yu İndirin)" sekmesini tıklamanız yeterli.  Ardından karşınıza gelecek ".EXE" dosyasından Google Earth'i indirme işlemine izin verin. Eğer Mac sahibiyseniz, DMG dosyası ve PKG yükleyicisini bulundurmanız gerekiyor.  Aşama 2 -E-Mail ve şifrenizle giriş yapın
  Cihazınıza indirdiğiniz uygulamayı çalıştırmak istediğinizde e-mail ve lisans anahtarıyla giriş yapmanız istenecek.

  E-mailinizin girdikten sonra lisans anahtarı bölümüne "GEPFREE" yazmalısınız.  Lisans anahtarının altında bulunan "Enable automatic login(Otomatik giriş etkinleştirme)" seçeneğini tıklarsanız, bir daha ki girişte bu bilgileri yazmaya gerek kalmayacak.

  Google Earth/Google Earth Pro uygulamalarını kullanabilmek için Google hesabına sahip olmanız gerekiyor.

  Bir Google hesabına kadar lisans anahtarı aynı kalabiliyor.

  Google Earth deneyiminizi geliştirmek için Digital Trends'teki haberde yer alan bu videoyu da izlemenizi tavsiye ederiz.


  shiftdelete
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: 400 Dolarlık Google Earth Pro'yu Ücretsiz Nasıl Kullanabiliriz ? Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top