Windows 10'u Bedavaya Yüklemek İçin Sayılı Günler!!! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

2 Temmuz 2016 Cumartesi

Windows 10'u Bedavaya Yüklemek İçin Sayılı Günler!!!Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 kullanıcıları için Windows 10'a ücretsiz geçiş aşamasında son 1 ay kaldı!


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Bildiğiniz gibi 29 Temmuz 2015 yılında piyasaya sürülen ve ondan ortalama 7-8 aylık bir beta sürecinden geçen Windows 10'un en önemli özelliği Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 kullanıcıları için ücretsiz yükseltme seçeneği sunmasıydı.
Böylesine bir kampanya ile bir anda Windows 10 cihazlarının hızla yükseldiğini gördüğümüz durumda Microsoft'un önemli uyarısı ise "1 yıllık süre" ibaresiydi. Yani 29 Temmuz 2016 tarihine kadar Windows 10'a geçiş ücretsiz iken 30 Temmuz'dan itibaren ücretsiz geçişler durdurlarak yerini ücretli geçişlere bırakacak.

Hal böyle olunca eğer Windows 10'a geçme düşünceniz olup "Amaaan şimdi kim formatla uğraşacak, geçerim bir ara" şeklinde düşünenlerin elini çabuk tutması gerekli. Bir sistemin en güzel şekilde çalışması için gereken en güncel sürüme ücretsiz geçiş için kalan son günlerde DirectX 12 ve birçok önemli desteği bedavaya getirebilmeniz için geçişi yapmanızı öneriyoruz.

webtekno


uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad