WhatsApp'a Yeni Bir Güncelleme Daha Geldi - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

26 Temmuz 2016 Salı

WhatsApp'a Yeni Bir Güncelleme Daha Geldi


WhatsApp güncellemelerine tam gaz devam ederken bu sefer de yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


Yenilikler adına hummalı çalışmaları devam eden WhatsApp ekibi, daha geçtiğimiz gün güncelleme yayınlamışken dayanamayıp bir güncelleme daha yayınladı. Bu sefer sadece iOS tarafına getirilen güncellemede 4 ana yenilik göze çarpıyor.


İlk olarak artık daha hızlı ve sorunsuz şekilde açılan sohbet ekranının yanı sıra karşı tarafa video gönderirken parmağınızı ekran üzerinde yukarı ve aşağı yaparak zoom yapabilmenizi sağlamakta. Bunun yanı sıra sohbetler ekranında düzenle kısmına toplu olarak mesaj silme ve okundu olarak işaretleme gibi yenilikleri getiren WhatsApp’ta ayrıca Skype’tan aşına olduğumuz tek emoji gönderiminde daha büyük olması gibi bir yenilik göze çarpıyor.
Yukarıda görebileceğiniz gibi metin yazma yerine sadece emoji gönderdiğinizde büyük şekilde giden emoji durumu şu anda sadece iOS’te geçerli. Bunun için de WhatsApp versiyonunuzu 2.16.7’ye güncellemeniz gerekecek.

Kısa süre içerisinde Android kanadına da gelmesi beklenen güncellemenin kontrolü için iOS kullanıcıları buradan kontrol edebilirler. Ayrıca dilerseniz aşağıdaki bağlantılardan WhatsApp’ı indirebilir ya da güncelleyebilirsiniz.

webtekno
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad