728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  26 Temmuz 2016 Salı

  Türk Telekom'dan Ay Sonuna Kadar Limitsiz İnternet Hizmeti


  Türk Telekom vatandaşa yönelik sağladığı hizmetlere bir yenisini daha ekledi.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN  Ülkemizi sarsan darbe girişiminin ardından farklı sektörlerden pek çok firma, vatandaşa yönelik önemli hizmetlerde bulunmuştu. Bu firmalardan biri de Türk Telekom. 1 hafta kadar önce ücretsiz internet ve konuşma desteği sunduğunu açıklayan Türk Telekom bir önemli adım daha attı.


  Türk Telekom, bireysel ve kurumsal müşterilerin yanı sıra, Türk Telekom’dan toptan hizmet alan işletmelerin müşterilerine de yönelik olarak, bu ay sonuna kadar limitsiz internet hizmeti sağlayacağını duyurdu.


  Daha önceden Türk Telekom, mobil müşterilerine ücretsiz her yöne konuşma ve internet sağlandığı, aynı zamanda Türk Telekom müşterisi olmayan diğer vatandaşlar için de Türk Telekom Wi-Fi noktalarında 1 hafta boyunca ücretsiz internet kullanımı, 1 hafta boyunca ankesörlü telefonlardan şehiriçi ve şehirler arası ücretsiz konuşma, Türk Telekom ev telefonu kullanan bireysel müşterilere 1 hafta boyunca şehiriçi ve şehirler arası ücretsiz konuşma sağlanacağını duyurmuştu.

  webtekno
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Türk Telekom'dan Ay Sonuna Kadar Limitsiz İnternet Hizmeti Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top