Tatile En Gereken Teknlojik Aletler - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

2 Temmuz 2016 Cumartesi

Tatile En Gereken Teknlojik Aletler


Tatilde Olmazsa Olmaz Teknolojik Ürünler


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


Kavurucu yaz sıcaklarıyla beraber ülkemizde tatil dönemi de başladı. Hem bayram tatili hem de yaz tatili için gerekli, tatilde olmazsa olmaz teknolojik ürünleri sıraladık.


Tatile çıkıyoruz. Tüm Türkiye tatile çıkıyor. Tatilden tam bir keyf almak için teknolojik ürünlerden de yardım almanız gerekiyor.Türkiye'de sayılı sayıda güzellikte bir koyda, her şeyin mükemmel olduğu bir butik otelde rezervasyon yaptırdığınızı düşünün. Her şey buraya kadar çok güzel. 

Peki o güzel otelde güneşlenirken yanınızda herhangi bir cep telefonu olmadığını düşünün. Kamerasızlığı, iletişimsizliği, müziksizliği ve internetsizliği. 


İşte tüm bunlar olmadan yapamam diyenler için tatilde olmazsa olmaz teknolojik ürünleri MediaMarkt mağazasında sizler için sıraladık.

Telefon ve aksesuarlar
İyi bir akıllı telefonun size yaşatacağı tüm artıları kullanabileceğiniz zamandır tatil zamanı. Tabii ki de denize atlarken kullanacaksınız Slow Motion'u, tabii kullanacaksınız 4K video kaydını ve daha nice özelliğini. Ayrıca şezlongdan düştüğünde kırılmayacak kılıfı sayesinde telefon.

İyi bir telefon, selfie çubuğu, taşınabilir batarya ve kılıf aksesuarlarını sizler için değerlendirdik.

Kulaklık ve Bluetooth hoparlörler
Müzik ruhun gıdası derler. Müziksiz bir hayatınız varsa bile yine tatilde müziğe ihtiyacınız olacak. Bunun için de kulaklık ve Bluetooth hoparlörler de size yardımcı olacak.

Arkadaşlarınızla toplandığınızda ya da bahçede oturduğunuzda müzik dinleyebileceğiniz bir Bluetooth hoparlöre kimsenin hayır diyebileceğini sanmıyorum.

Tablet ve notebooklar
İş takibi başta olmak üzere pek çok eğlence konusunda bize yardımı dokunacak tabletler ve notebooklar da tatilimizin olmazsa olmazlarından.

Oyun konsolu
Bir bavula PlayStation ya da Xbox sığmayacak da ne sığacak? Siz de bir oyun severseniz ya da arkadaşlarınızla FIFA oynamaktan keyf alanlardansanız, tatilde yanınıza bir oyun konsolu almayı ihmal etmeyin.

Televizyon
Tatiliniz 9 günle sınırlı değilse, iyi bir televizyon size şart.


Sizin hazırladığımız liste videosu ile sizleri baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler...


shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad