Steam'de Muhteşem Haftasonu İndirimi - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

30 Temmuz 2016 Cumartesi

Steam'de Muhteşem Haftasonu İndirimi


Hafta sonu ne oynayacağım diye düşünüyorsanız, Steam'de hafta sonuna özel indirimleri bir araya getirdik. İşte Steam hafta sonu fırsatları.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİNSteam Hafta Sonu Fırsatları
Her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da Steam platformunda ücretsiz olarak oynanabilir yapımlar ve indirimler bizlerle buluştu.


İlk olarak karşımıza, taktiksel anlamda muhteşem bir deneyim sunan Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft firmasının yayımcılığını üstlendiği Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oldu.

Geçtiğimiz günler içerisinde Ubisoft firmasının kendi platformu olan Uplay içerisinde 1 Ağustos tarihine kadar ücretsiz hale gelen yapım, Steam platformunda da aynı tarihe kadar ücretsiz olduğunu görmekteyiz. Ayrıca, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege yapımının %50 indirim ile 65.00 liraya düştüğünü belirtelim.Bir diğer yapımımız ise hala erken erişim seçeneği ile mağazada yer alan ARK: Survival Evolved oldu. Bağımsız geliştiricilerin bir eseri olan ve hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz ARK: Survival Evolved, hafta sonu boyunca ücretsiz olarak deneyim edilmeyi bekliyor. Ayrıca, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege yapımından olduğu gibi %50 indirime uğrayan yapımı, 24.50 liraya kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Son olarak ise, geçtiğimiz yıldan itibaren popüler olmaya başlayan ve önümüzdeki yıl zirve yapacak olan sanal gerçeklik teknolojisi destekli yapımların indirime uğradığını görmekteyiz.

shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad