728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  19 Temmuz 2016 Salı

  Snapchat Snaplerinde Artık Reklam Olacak !


  Snapchat siz snap çekerken görülen objeleri tarayacak ve bu objelere yönelik reklamlar yayınlayacak.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN  13-17 yaş arası gençlerin yoğun olarak kullandığı popüler sosyal ağlardan biri olan Snapchat bildiğiniz gibi kullanıcılarına reklam göstermiyor ve sadece "Discover" özelliğinde öne çıkmak isteyen yayınlardan belli bir ücret alarak gelir elde ediyordu.


  Ancak Snapchat şirketinin aldığı yeni patentle şirketin snap'lerde reklam göstereceği ortaya çıktı. Üstelik Snapchat diğer mobil uygulamalar gibi sıradan afiş reklamları karşınıza çıkarmayacak, patentini aldığı bir teknolojiyle snap'inizde görünen objelere yönelik reklamlar gösterecek.
  Snapchat'in reklam göstermesindeki temel mantık snap'inizde yer alan objelerin bu patenti alınan teknoloji sayesinde taranarak size uygun reklamın gösterilmesi olacak. Özellikle reklam gösterimi yapmadığı için birçok kişinin tercihi olan Snapchat, kullanıcıları platformundan soğutmamak için reklamları daha arayüzüyle uyumlu ve kullanıcıyı rahatsız etmeyecek şekilde gösterecek.
  napchat, kullanıcıların çoğunun reklamlarla etkileşim kuracağını düşünüyor

  Görseldeki objeleri tarayarak kullanıcının ilgilendiği ya da bilinçaltında sevdiği bir objeye yönelik reklam gösterdiğinde kişinin reklamla kuracağı etkileşimi arttıracağını düşünen Snapchat, aslında internet sitelerinde gördüğümüz kişiye yönelik banner reklamları bir anlamda görsele taşımış olacak. Kısaca bu obje tarayarak reklam gösterme mantığını bir ayakkabıyı arattığınızda sürekli karşınıza çıkan ayakkabı reklamları gibi düşünebilirsiniz.  webtekno

  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Snapchat Snaplerinde Artık Reklam Olacak ! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top