Recep İvedik 5 Geliyor ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

6 Temmuz 2016 Çarşamba

Recep İvedik 5 Geliyor !


Ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın sevilen film serisi Recep İvedik beşinci filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Şahan Gökbakar'ın bayram hediyesi ise filmin vizyon tarihi oldu.SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİNİşte Recep İvedik 5'in Çıkış Tarihi!
Ülkemizin sevilen komedyenlerinden olan Şahan Gökbakar, kardeşi Togan Gökbakar ile birlikte sevilen film serisi Recep İvedik’i beşinci filmi için kolları sıvadığını geçtiğimiz aylarda sizlere duyurmuştuk.
İşte Recep İvedik 5’in Vizyon Tarihi!
Yüksek gişe rakamlarına sahip olan Recep İvedik serisinin merakla beklenilen vizyon tarihini ise Şahan Gökbakar, Instagram ve Twitter hesaplarından “Bütün sevenlerimize bayram hediyesi olsun!!!” diyerek paylaştı.

Paylaştığı görselde Şubat 2017’yi işaret eden Gökbakar, filmin senaryosu hakkında ise şu ana kadar hiçbir bilgi paylaşmadı.
Geçtiğimiz aylarda “Osman Pazarlama” ile beyaz perdede yer alan Şahan Gökbakar, fanlarının yoğun ilgisine dayanamayarak Recep İvedik 5 için çalışamaya başladığını söylemişti.

Farklı bir konsept arayışında olduğunu önceki açıklamalarında belirten Gökbakar, bakalım Recep İvedik 5 ile bu defa hangi maceralara atılacak.


shiftdelete

uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad