Pokemon Go'nun Dakikada Kazandığı Para.... - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

19 Temmuz 2016 Salı

Pokemon Go'nun Dakikada Kazandığı Para....


Daha ayın başında yayınlanan Pokémon Go sizce bir dakikada ne kadar kazanıyor? Diğer mobil uygulamaları geçti mi?


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİNSizce Niantic, artık mobil oyun olmayı aşıp, hayatımızın parçası haline gelen Pokémon Go'dan bir dakikada ne kadar kazanıyor olabilir? Kısa cevap: Çok.


AppInstitute tarafından hazırlanan web sitesi, Pokémon Go ve diğer mobil oyunların, sayfayı açtığınızdan itibaren ne kadar kazandığını size gösteriyor. Siteye göre oyun, yaklaşık 10 saniyede 2.000 dolar gelire, bir dakikada 12.000 dolar gelire ulaşıyor. Sayfada Android ve iOS kullanıcılarının toplam indirme sayılarını da görebiliyorsunuz.AppInstitute verilerine göre iOS kullanıcılarının Pokémon için harcadıkları ortalama süre 30 dakika ve bu süre, Snapchat gibi uygulamaları kolayca geçiyor. Pokémon Go, günlük 24 milyon aktif kullanıcısıyla da en yüksek aktif kullanıcıya sahip ve adı gibi efsane Candy Crush Saga'yı bile alt etmiş görünüyor.


Yayınlanmasının üzerinden bir ay bile geçmeyen bir oyun için bu veriler inanılmaz. Sayılar sizi de şaşırttı mı? Pokémon Go'da para harcayarak Niantic'in parasına para katanlardan mısınız?

chıp
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad