Pokemon GO Kaç Kez İndirildi? - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

26 Temmuz 2016 Salı

Pokemon GO Kaç Kez İndirildi?


Pokemon GO, dünya çapında büyük başarıya ulaştı ve başarısını hızla artırmaya devam ediyor. Rekorları hızlıca kıran oyun, bakın ne kadar indirildi?


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Dünyanın varoluşundan beri beklermişçesine ilgi gösterilen Pokemon GO, rekor kırmaya devam ediyor. Daha önce yayınlandığı ilk haftada App Store’da en çok indirilen uygulama unvanını kazanan Pokemon GO, Sensor Tower isimli araştırma firmasının raporlarına göre de geçen hafta sonunda Google Play’de 50 milyon indirmeye ulaştı.Toplamda 75 milyon
Ancak asıl haber bu değil. Yine Sensor Tower’ın raporlarına göre Pokemon GO, mobil platformlarda toplamda 75 milyon indirilmeye ulaştı.

Bir yapboz oyunu olan Color Switch ve sonrasında Slither.io oyunları, Google Play’de hızlıca 50 milyon bandına ulaşmıştı. Bu uygulamaların başarıyı elde etmesi 80 gün sürdü, fakat Pokemon GO bunu 19 günde başardı.

Pokemon GO, App Store ve Google Play’in pazarlarının %32’sinde kullanıma sunuldu. Bunu da göz önüne alan araştırma firması Sensor Tower, Pokemon GO’nun daha fazla ülkede kullanıma sunulması durumunda iki ay içerisinde toplamda 100 milyon indirilme sayısına ulaşacağını tahmin ediyor.

SDN - ShiftDelete.Netuygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad