728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  30 Temmuz 2016 Cumartesi

  Pokemon Go da Son Levele Ulaştı!


  Bir Pokemon Go oyuncusu normalde 1 yılda ulaşılacak son seviye olan 40. seviyeye kısa bir süre içinde ulaşmayı başardı. Tabii pek de yasal yollarla değil.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


  Sadece birkaç ülkede yayınlandığı günden beri tüm dünyaya kısa sürede sıçrayarak büyük bir çılgınlık haline gelen Pokemon Go ile ilgili haberler bir türlü bitmek bilmiyor. Hızlı bir şekilde oyuncular Pokemon Go'da şaşırtıcı seviyelere ulaşırken oyunun rekoru kırıldı. Ama bu rekor pek de adil değil.


  Name_Problemz takma adlı Reddit platformunun sadık kullanıcısı Pokemon Go için paylaşılan GPS hilesini kullanarak ve oyun içinde 38 euro değerinde çeşitli eşyalar alarak kısa süre içinde oyunun şu anda en yüksek seviyesi olan 40. seviyeye ulaştı.
  Normalde aktif bir şekilde Pokemon Go oynayan oyuncuların 40. seviyeye ulaşması için bir yıla yakın süre harcaması gerekirken bu kullanıcı basit bir şekilde neredeyse imkansızı başarmış oldu. Ancak hepimizin aklına gelen
  oru basit, bu kullanıcı nasıl banlanmadan (hesabı engellenmeden) bu seviyeye kadar hile kullanabildi?

  lginç bir şekilde kimseye farkettirmeden hile yapmayı başaran bu kullanıcı 40. seviyeye ulaşana kadar diğer oyuncular tarafından şikayet edilmedi. Tabii şikayet edilmemesi üzerine kendisi hile yaptığını oyunun yapımcısı Niantic'e gönderdiği e-postayla belirterek hesabının silinmesini istedi. Böylelikle 40. seviyeyi gören kullanıcı Pokemon Go severler için hayal gibi bir deneyim yaşamış oldu.

  webtekno
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Pokemon Go da Son Levele Ulaştı! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top