Meizu Pro 7 ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

5 Temmuz 2016 Salı

Meizu Pro 7 !


Meizu yeni üst seviye akıllı telefonunun hazırlıklarını sürdürüyor. Meizu Pro 7 üzerinde çalışan firma, ortaya çıkan görsellere göre ilk kavisli ekrana sahip telefonunu yakında tanıtacak.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİNMeizu Pro 7 Ortaya Çıktı!
Çin’in dünyada bilinirliği yüksek markalarından olan Meizu, çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Meizu Pro 6 ile tüm dikkatleri üzerine çeken Meizu, daha şimdiden Pro 7 modelini geliştirmeye başlamış.


Firmanın İlk Kavisli Modeli Meizu Pro 7 Olacak
Geçtiğimiz Mart ayında da Meizu Pro 7’ye ait olduğu iddia edilen bir görsel ortaya çıkarken şimdi yeni bir sızıntı daha gerçekleşti.

Firmanın Meizu MX6 üzerinde çalıştığı bilinirken Meizu Pro serisi ise geliştirilmeye devam ediyor. Teknik özellik tarafında henüz bir bilginin bulunmadığı modelin tasarımı ise oldukça başarılı gözüküyor.

Meizu Pro 6 modelinden izler taşıyan Meizu Pro 7, Samsung modellerinde gördüğümüz parlak cam bir arka yüzeye sahip olacak gibi. Ayrıca modelin ön camı ise yine Samsung modellerinde gördüğümüz kavise sahip olacak.
Henüz hakkında konuşmak için çok erken olduğu Meizu Pro 7 modelinin bu tasarımla gelirse oldukça beğenileceğini söyleyebiliriz. Genel olarak fiyat performans ürünleriyle dikkat çeken Meizu, Pro 7 modeliyle de teknoloji hayranlarını mutlu edecek gibi gözüküyor.

shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad