Lumia 950 ve 950 XL için yeni Güncelleme - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

4 Temmuz 2016 Pazartesi

Lumia 950 ve 950 XL için yeni Güncelleme


Lumia 950 ve 950 XL için hata düzeltmeleri ve performansı artırmaya yönelik yeni bir güncelleme yayınlandı.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


Geçtiğimiz senenin Ekim ayında piyasaya sunulan ve Windows 10 Mobile'ın yüksek seviyeli akıllı telefonları olma özelliklerini taşıyan Microsoft Lumia 950 ve 950 XL için yeni bir güncelleme yayınlandı.


Güncelleme bir takım hataları ve kararlığı artırmaya yönelik iyileştirmeleri beraberinde getiriyor.Ayrıca çift dokunma ile ekranı uyandırma da güncelleme ile gelen bir yenilik.Çift dokunuşla ekranı uyandırma özelliği daha önceki bazı Lumia modellerinde mevcuttu.Fakat yeni amiral gemilerinde bu özellik mevcut değildi.950 ve 950 XL gelen güncelleme ile bu özelliğe kavuşmuş durumda artık.


Özelliğin kullanılabilmesi için Ayarlardan Dokunmatik kısmına girmeniz ve aktif etmeniz yeterli.

OTA üzerinden yüklenebilecek olan güncelleme şimdilik bütün kullanıcılar için sunulmuş değil.Fakat kısa zamanda bütün kullanıcılara gelmesi bekleniyor.

Ayrıca güncellemeyi sadece OTA üzerinden yüklemeniz gerekmiyor.Bilgisayarınızdan da Windows Recovery Tool programı ile de yeni güncellemeyi alabilirsiniz.Fakat bu araç telefonunuzun bütün verilerini silerek işlem yapmakta.Bu sebeple eğer bu aracı kullanarak yükseltme yapacaksanız verilerinizin silineceğini aklınızdan çıkarmayın.

shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad