İphone Patladı !! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

5 Temmuz 2016 Salı

İphone Patladı !!


Arthur Smith adındaki bir genç yolculuk ettiği esnada, cebindeki iPhone 5C cihazı bir anda patladı. iPhone 5C gencin kolunun yanmasına neden oldu.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİNiPhone Bir Gencin Kolunda Patladı!
Arthur Smith adındaki 19 yaşındaki gencin başında, motorsiklet ile gerçekleştirmiş olduğu Avrupa Turu'nda beklenmeyen bir olay geldi.


Gencin pantolonunun cebinde bulunan iPhone 5C telefonu, bir anda patlayarak, gencin yaralanmasına neden oldu.İngiliz gencin avukatı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, kendilerinin yaşadıkları mağduriyete karşılık olarak Apple'ı dava edeceklerini açıkladı.
"iPhone'u cebimden çıkardığımda birden patladı"
19 yaşındaki İngiliz genç Arthur Smith yaşadığı olayın detayları hakkında açıklamalarda bulundu.

Smith, uyanmasının ardından cep telefonunu eline aldığında inanılmaz derecede sıcak olduğunu, cihazdan kükürt benzeri bir koku geldiğini ifade etti.

Söz konusu kokunun gelmesinin ardından cihazın arka kapağının birden patlamak suretiyle açıldığını dile getiren Smith, savrulan kapağın kolunu tamamen çizdiğini belirtti.

Patlama sesi ve kolunda oluşan söz konusu çiziğin etrafındaki insanların da panik olmasına sebebiyet verdiğini söyleyen Smith, en yakın istasyon olan St. Pancras İstasyonu'ndaki bir sağlık kuruluşuna gittiğini sözlerine ekledi.

Kazayı ufak sıyrıklarla atlatan genç, eğer söz konusu olayın 1 gün önce motosiklet üzerindeyken gerçekleşmesi halinde kazanın muhtemelen ölümcül düzeyde olabileceğine ilişkin görüşünü dile getirdi.

Apple'ın ürünlerini genel olarak sevdiğini ve kullandığını ifade eden Smith, 2 yıldır kullanmakta olduğu iPhone 5C cihazında daha öncesinde herhangi bir sorun yaşamadığını belirterek sözlerini noktaladı.

Evening Standard'da yer alan habere göre Apple, yaşanan olayla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad