İphone 7 Hakkında Flash İddialar - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

5 Temmuz 2016 Salı

İphone 7 Hakkında Flash İddialar


Her geçen gün yeni bir söylentinin ortaya çıktığı iPhone 7 Plus, Foxconn'un şirket içerisinde düzenlediği bir etkinlikte yeniden görüldü. Slaytta yer alan bilgiler ise heyecan uyandırıyor.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİNiPhone 7 Plus Su Geçirmez mi Olacak?
Hakkında her geçen gün yeni bir iddianın ortaya çıktığı iPhone 7 hakkında birçok şey yazılıp çizildi. Ancak bu sefer ortaya çıkan sızıntı hem içerdiği bilgiler hem de kaynağı nedeniyle heyecan uyandırmaya yetiyor.
iPhone 7 Plus Foxconn Tesislerinde Ortaya Çıktı!
Şu ana kadar gelen sızıntılardan çok daha farklı bir noktada olan söz konusu görsel, Apple’ın ana tedarikçisi Foxconn tesislerinde düzenlenen bir etkinlikten çekilmiş.

Görselde şu ana kadar ortaya çıkan görsellerle paralel bir tasarıma sahip, çift kameralı iPhone 7 Plus modelini görüyoruz.iPhone 7 Plus Su Geçirmeyecek ve Kablosuz Şarj Destekleyecek!
Modelin özellikleri hakkında da bilgilerin yer aldığı görselde yenilikler başlığı altında kulaklık girişinin olmadığı, su geçirmezlik özelliğinin geleceği, kablosuz şarj özelliğinin sunulacağı ve arka tarafta çift kameranın bulanacağı yazılmış.

Ayrıca işletim sisteminin de tahmin edildiği üzere iOS 10 olacağı yine görselde yer alan bilgiler arasında.

Foxconn’un içinden gelen bu sızıntı, akıllara 2014 Mart ayında gerçekleşen sızıntıyı akıllara getirdi. Zira yine benzer bir şekilde Foxconn’un içerisinden gelen sızıntı ile iPhone 6 aylar önceden ortaya çıkmıştı.

Haberimize konu olan özelliklerin ve tasarımın doğru olup olmadığını ise yaklaşık iki ay sonra düzenlenecek etkinlikte iPhone 7 tanıtıldığı zaman öğreneceğiz.

shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad