Instagram'a Gelen Yeni Özellik - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

14 Temmuz 2016 Perşembe

Instagram'a Gelen Yeni ÖzellikFotoğraf paylaşım platformu Instagram, iOS için yeni güncellemelerle karşımızda. İşte Instagram'ın güncellemeden sonra sunduğu özellikler!


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİNInstagram'a Yeni Özellik!
Fotoğraf paylaşımı denilince akla ilk gelen uygulama olan Instagram, güncellendi ve yeni özelliklere kavuştu. Sosyal medya platform devi Facebook’un sahip olduğu servis, iOS için gelen son güncellemesinde profil sayfasında ve onun dışında değişiklikler yaptı.
“İletişime Geç”
Instagram’da bir kullanıcının profil sayfasına girildiğinde artık “İletişime Geç” isimli bir düğme yer alacak ve kullanıcıya Instagram üzerinden direkt mesaj daha kolay bir şekilde atılabilecek. Kullanıcılar, kendi profil sayfasına girdiklerinde “İletişime Geç” düğmesini “Profili Düzenle” düğmesinin yanında görecekler.

İstatistikler eklenecek
Bu güncelleme, şu anda sunucu tarafında ve Instagram ekibi tarafından test ediliyor olmalı ki tüm iOS kullanıcılarında uygulama bu şekilde görünmüyor. Instagram’a yapılan güncelleme bu özellikle de sınırlı değil. Instagram, aynı zamanda kullanıcılara istatistiksel verileri de sunacak.

Kullanıcılar, kendi takipçileri hakkında bilgiler edinebilecek. Bu bilginin ne tür bir bilgi olduğuna dair şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Ancak konu istatistik olduğundan, takipçilerin yaş, cinsiyet bilgileri ve benzeri bilgiler gösterilecektir.

İstatistiklerde ayrıca “içgörüler” şeklinde bir özellik bulunuyor. Şimdilik bu özelliğin ne amaçla olacağı ve nasıl olacağı bilinmese de, sadece yeni gönderiler için olduğu belirtiliyor.

shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad