İnanılmaz Özellikler! İşte Note 7'nin Özelikleri - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

28 Temmuz 2016 Perşembe

İnanılmaz Özellikler! İşte Note 7'nin Özelikleri


Samsung'un 2 Ağustos'ta tanıtılacak olan Galaxy Note 7 modeli, Iris tarayıcı ve gelişmiş S-Pen özellikleri gibi çılgın özelliklerle donatılıyor. İşte Galaxy Note 7'den yeni haberler!


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİNGalaxy Note 7 Çılgın Özelliklerle Geliyor
ShiftDelete.Net ailesi olarak Galaxy Note 7 ile ilgili en son ciddi duyumlarımızı sizlerle özel haberimizde paylaşıyoruz. Samsung'un 2 Ağustos'ta düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde tanıtacağı Galaxy Note 7, çılgın özelliklerle gelecek. Peki bu özellikler neler olacak? 


Hepsi özel haberimizde!

Galaxy Note 7, rakipleriyle farkı açacak!
Akıllı telefon arenasında pek çok telefonun özellik açısından birbirlerine benzedikleri bir gerçek. Samsung Galaxy Note ailesi, 2011 yılından günümüze hep farklı bir deneyim sunma iddiasıyla karşımıza çıktı.

2011'de bile sunduğu başarılı kalem kullanımı ve farklı özellikleriyle kullanıcılarına hep diğer telefonların ötesinde bir deneyim sundu. Galaxy Note 7'de ise bu farklılıklar çok daha ileri bir seviyeye çıkıyor!

Biyometrik doğrulama sistemiyle desteklenen Iris Scanner
Telefonların yetenekleri arttıkça, içerisinde korumamız gereken bilgiler de arttı ve yeni kilit sistemleri gelişti. Şifre, desen, Android 4.0 ile beraber gelen yüz tanıma sistemi gibi sistemlerden sonra gelen parmak izi okuyucusu, pek çok telefonda karşımıza çıkıyor.

Galaxy Note 7, parmak izi okuyucusuna ek olarak Iris tarayıcısıyla gelecek. Uygun ortam koşullarında telefonun kilidini sadece 0.22 saniyede açabileceksiniz!

Biyometrik kimlik doğrulama sistemi sayesinde telefonu sizden başkalarının açması daha da zorlaşıyor. 

Suda bile telefonu kullanın!
Galaxy Note 7, Galaxy S7 ailesi gibi IP68 özelliğine sahip olacak. Bu özellik telefona suya karşı dayanıklılık özelliği sunuyor.

Suya karşı dayanıklı tüm dokunmatik ekranlı telefonların ekranını kullanmakta zorluk çekeriz. Fakat Galaxy Note 7'de Samsung, yeni nesil S-Pen teknolojisiyle telefonu sulu ortamlarda bile kullanmamızı sağlıyor.

Mesela yağmur yağıyor ve telefonu dışarda kullanmak istiyorsunuz. S-Pen ile telefonun ekranı ıslak olduğunda bile kontrol tamamen sizde olacak.

Daha optimize bir yazılım, daha yüksek hız!
Google ile yapılan anlaşma ile pek çok yazılım geliştirmesini önceden alan Samsung, Galaxy Note 7'de kullanıcılarına en optimize Android deneyimini sunacak.

Yenilenen TouchWiz arabirimi, Android 7.0 deneyiminden fazlasını bizlere sunacak, daha az sistem kaynağı tüketecek ve pil tüketimi noktasında da bizlere avantajlar sunacak.

Galaxy Note 7 için yeni Gear VR
Daha önceki Gear VR gözlükler microUSB girişine sahip olduğu için Galaxy Note 7 ile uyumlu olmayacak. Ancak Samsung, hem Note 7 hem de önceki Galaxy cihazlarla çalışacak bir Gear VR hazırlıyor.

Söz konusu sanal gerçeklik gözlüğü ve USB Type C uyumlu yeni aksesuarların da Note 7 ile beraber sergileneceğini söyleyebiliriz.

Samsung Cloud hizmeti geliyor
Samsung’un yazılım tarafında sunacağı özelliklerden biri de Samsung Cloud hizmeti olacak.

İlk kez Galaxy Note 7 modelinde yer alacak yeni bulut hizmeti Google Drive ve Apple iCloud ile sıkı bir rekabet içerisinde olacak. Samsung ayrıca yeni bulut hizmetinde Galaxy cihaz sahiplerine 5GB ücretsiz alan sunacak.

shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad