Huawei tableti andıran telefonunu görücüye çıkartacak! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

4 Temmuz 2016 Pazartesi

Huawei tableti andıran telefonunu görücüye çıkartacak!Her geçen sene daha da kendisini iyi yönde geliştirmeyi başaran bir teknoloji markası olan Huawei, küçük bir tableti andırmasıyla gündeme gelen yeni akıllı telefonu Huawei Honor 8 Max modelini tanıtmaya hazırlandığı öğrenildi.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Dünyaca ünlü teknoloji devi Huawei, yeni amiral gemisi olarak adlandırılan cihazı Honor 8 ile birlikte özellikle büyük boyutlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Honor 8 Max modeli üzerinde çalıştığı da öğrenildi.Herkes tarafından beğenileceği düşünülen bu yeni akıllı telefon Huawei Honor 8 Max'ın içerisinde bulunduracağı özelliklerde insanların dikkatini çekmeyi başaracak gibi görünüyor. 

Huawei Honor 8 Max'ın Dikkat Çeken Özellikleri:

- Çin kaynakları tarafından ortaya çıkartılan Honor 8 Max modelinin sızdırılan bilgilerine göre, 6.6 içlik dev bir ekranın Quad HD çözünürlüğü kullanıcılara sunacağı ifade edildi. Resmi olarak tanıtılmaya hazırlanan bu telefonun bu boyutlarıyla beraber adeta bir tablet boyutunda olduğu söylenebilir.

- Huawei'nin kendi üretimi olduğu bilinen 2.3 GHz'lik Kirin 950 işlemcisinden gücünü alacağı öğrenilen telefonun, 3 GB RAM ve Android 6.0 Marsmallow işletim sistemi ile beraber 4,400 mAh bataryasının da olacağı sızan bilgiler arasında yer alıyor.

- Telefonun kamera özelliklerine gelince ise arka tarafında bulunan kamerasının 13 MP'lik bir güce sahip olacağı konuşulurken, ön kamera ise 8 MP gücünde olması söz konusu. 

Öte yandan bu harika telefonun 11 Temmuz tarihi itibariyle resmi olarak piyasaya tanıtılacağı da öğrenildi.

uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad