728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  8 Temmuz 2016 Cuma

  Huawei Nexus Sızdırıldı İşte Görüntüler !


  Google görünüşe bakılırsa bu yıl üç Nexus akıllı telefon duyurusu gerçekleştirecek. HTC'nin Nexus telefonların ardından bu defa Huawei Nexus telefona ait görüntüler internete sızdırıldı


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN  Huawei Nexus Telefon Sızdırıldı
  Google görünüşe bakılırsa bu yıl üç Nexus telefon duyurusu gerçekleştirecek.  Söz konusu telefonlardan Marlin ve Sailfish kod isimli modeller HTC cephesinden, H1621 + H1622 kod numaralı model ise Huawei cephesinden gelecek.


  HTC Nexus akıllı telefona ait ilk görüntü geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Konuya ilişkin haberimize alt bölümden göz atabilirsiniz. 

  Çok geçmeden bu defa Huawei Nexus telefona ait ilk görüntülerle karşı karşıyayız. Huawei tarafından hazırlanan Nexus telefonun, Nexus 6P’den farklı bir tasarım ortaya koyduğu görülüyor. Kullanıcılardan fazlasıyla eleştiri alan kamera çıkıntısı yeni Nexus telefonda olmayacak.  Huawei Nexus telefonun pili belli  
  Tamamı metalden oluşan telefon, ilk bakışta Mate serisini anımsatmıyor değil. 3.100mAh kapasiteli bir pilin eşlik edeceği Huawei Nexus’un arka bölümünde parmak izi tarayıcısı yer alıyor.  Google’ın bu yılki Nexus telefonlarından birinin Huawei markasını taşıyacağı daha önce Çinli üreticinin kıdemli yöneticilerinden Charlene Munilall tarafından resmen doğrulanmıştı.

  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Huawei Nexus Sızdırıldı İşte Görüntüler ! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top