Huawei Nexus Sızdırıldı İşte Görüntüler ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

8 Temmuz 2016 Cuma

Huawei Nexus Sızdırıldı İşte Görüntüler !


Google görünüşe bakılırsa bu yıl üç Nexus akıllı telefon duyurusu gerçekleştirecek. HTC'nin Nexus telefonların ardından bu defa Huawei Nexus telefona ait görüntüler internete sızdırıldı


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİNHuawei Nexus Telefon Sızdırıldı
Google görünüşe bakılırsa bu yıl üç Nexus telefon duyurusu gerçekleştirecek.  Söz konusu telefonlardan Marlin ve Sailfish kod isimli modeller HTC cephesinden, H1621 + H1622 kod numaralı model ise Huawei cephesinden gelecek.


HTC Nexus akıllı telefona ait ilk görüntü geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Konuya ilişkin haberimize alt bölümden göz atabilirsiniz. 

Çok geçmeden bu defa Huawei Nexus telefona ait ilk görüntülerle karşı karşıyayız. Huawei tarafından hazırlanan Nexus telefonun, Nexus 6P’den farklı bir tasarım ortaya koyduğu görülüyor. Kullanıcılardan fazlasıyla eleştiri alan kamera çıkıntısı yeni Nexus telefonda olmayacak.Huawei Nexus telefonun pili belli  
Tamamı metalden oluşan telefon, ilk bakışta Mate serisini anımsatmıyor değil. 3.100mAh kapasiteli bir pilin eşlik edeceği Huawei Nexus’un arka bölümünde parmak izi tarayıcısı yer alıyor.Google’ın bu yılki Nexus telefonlarından birinin Huawei markasını taşıyacağı daha önce Çinli üreticinin kıdemli yöneticilerinden Charlene Munilall tarafından resmen doğrulanmıştı.

uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad