Heisenberg Geri Dönüyor ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

1 Temmuz 2016 Cuma

Heisenberg Geri Dönüyor !


Breaking Bad'in Walter White karakterini, yani Heisenberg'i canlandıran Bryan Cranston'dan Better Call Saul açıklaması geldi. İşte detaylar!


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN2000'li yılların ve IMDb gibi platformlar üzerinde de tüm zamanların en iyi ve en harika dizisi olarak seçilen Breaking Bad'in yan dizisi olan Better Call Saul, bu sene ikinci sezonunu tamamladı. 


Breaking Bad'in geçmişini konu alan ve dizideki Saul Goodman'in geçmişini bizlere anlatan Better Call Saul, Breaking Bad gibi sevilmesine rağmen, olayların yavaş ilerlemesi diziyi sevenler tarafından hafifçe eleştirilmişti.


Breaking Bad'deki birçok yan karakterleri ve dizinin ilk sezonundaki bazı önemli Cartel üyelerini, Better Call Saul'da görmemize rağmen, Gus gibi karakterlerin diziye dahil olup, olmayacağı gündemdeyken, Breaking Bad'in Heinsenberg'i, Bryan Cranston tarafından Better Call Saul'un gelecek sezonu ile ilgili açıklamalar geldi.
Dizi hakkında konusan oyuncu; Vince Gilligan'a çok şey borçlu olduğunu dile getirirken, o rolü alması için elinden gelen her şeyin yapıldığını da ilk kez dile getirdi. Better Call Saul'u da yakından takip eden oyuncu, dizinin belli bölümlerini yönetme şansının olduğunu ve duruma göre diziye gelip, gelmeyeceğini düşündüğünü dile getirdi. Dizideki hikayenin yavaş ilerlediğini göze alacak olursak ve Cranston'un Power Rangers gibi filmlerin üzerinde çalıştığını da düşünecek olursak, Walter White birkaç sezon sonra diziye dahil olacak.

Videoda gördüğünüz gibi de Cranston, bu konuda pek heyecanlı olmadığını da belirtiyor ancak duruma göre Better Call Saul'da karşımıza çıkacak.

shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad