728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  7 Temmuz 2016 Perşembe

  Hava Limanında Silah Görünümlü Kılıf Herkesi Panikletti


  İngiltere’deki bir yolcu, arka cebinde taşıdığı silah görünümündeki iPhone kılıfıyla herkesin yüreğini ağzına getirdi.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN  Atatürk Havalimanı’ndaki terör saldırısının acısı içimizdeki tazeliğini hala koruyor. Avrupa’nın en kalabalık havalimanlarından bir tanesinde yaşanan bu hain saldırı sadece Türkiye’de değil, Avrupa’daki havalimanlarındaki güvenliğin de bir üst seviyeye çıkmasını sağladı. İngiltere’de yaşanan olayda dünyada olup biten gelişmelerden bihaber olduğunu düşündüğüm bir yolcu, arka cebinde taşıdığı silah görünümlü iPhone kılıfıyla Fherkesi tedirgin etti.

  Londra Stansted Havalimanı’nda arka cebinde silah görünümünde bir telefon kılıfı taşıyan adam, polis ekipleri tarafından apar topar gözaltına alınmış. Kılıfın sahibi pişkin pişkin ‘sadece bir kılıf, neden bu kadar abartıyorsunuz?’ şeklinde açıklama yapmış olsa da polis ekiplerinin sorgusu uzun süre devam etmiş. (serseri cebine de öyle bir koymuş ki silahın yalnızca kabzesi görünüyor, kim görse tedirgin olur)
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Hava Limanında Silah Görünümlü Kılıf Herkesi Panikletti Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top