Galaxy Note 7 Yeni Fotoğrafları - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

14 Temmuz 2016 Perşembe

Galaxy Note 7 Yeni Fotoğrafları


Samsung Galaxy Note 7 cihazına ait yeni fotoğraflar ortaya çıktı. Daha önce gerçek görüntüleri ortaya çıkan Note 7'nin bu sefer paylaşılan görüntüleri cihazın yan ve üst kısımlarını daha net görmemizi sağlıyor.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİNSamsung'un önümüzdeki ay tanıtacağı yeni üst seviye akıllı telefonu Samsung Galaxy Note 7 hakkında sızıntılar bitmek bilmiyor. Birkaç aydır neredeyse tüm teknik özelliklerini öğrendiğimiz Galaxy Note 7'nin fiyatı ve gerçek görüntüleri de daha önce sızdırılmıştı. Bu kez cihaza ait yeni görüntüler paylaşıldı.


Yine Çin'in en büyük sosyal ağlarından Weibo'da çıkan görüntülerde cihazın sağ, sol ve üst kısımları daha önceki görüntülere göre daha net şekilde görülebiliyor. Samsung Galaxy Note 7 resmi olarak 2 Ağustos 2016 tarihinde tanıtılacak.


Cihazla ilgili paylaşılan yeni görüntülerin AT&T operatörüyle sunulacak olan Galaxy Note 7 modeline ait olduğu iddia ediliyor. Cihazla ilgili paylaşılan yeni görünülere hemen aşağıdan gözatabilirsiniz. (O değil de neden bu sızıntılardaki görsellerin genelde düşük kalitede olduğunu bir türlü anlamış değilim)webtekno


uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad