728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  4 Temmuz 2016 Pazartesi

  Galaxy S7 Özelliği Kullanıcılara Çirkin Deyince Ortalık Karıştı


  Samsung'un Galaxy S7 modelini kullanan bir kullanıcı "Samsung bana çirkin dedi" diye tepkisi destek toplamaya devam ediyor.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN  Şahsen ilk gördüğümde oldukça garipsediğim bir olayı sizlerle paylaşalım. Bildiğiniz gibi günümüzde gerek yeni telefonların kamera modları olsun, gerekse Snapchat başta olmak üzereher türlü fotoğrafçılık uygulamalarında bulunan filtreleri çatır çatır kullanan genç kızlarımız var. Kullanmayanı da bildiğin dövüyorlar ki galiba baya baya abarta abarta kullananlar da epey fazla.

  Fakat Galaxy S7'de kendi kendine "Ablacım sen hiç uğraşma, ben senin yüzünü güzelleştiririm" diyerek otomatik olarak çillerini ortadan kaldırınca İngiliz blogger ve yazar olan Mel Wells isimli ablamız ortalığı biraz kinaye katarak yaygayaraya vermiş.  Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi otomatik yüz güzelleştirme modunun aktif olduğu Galaxy S7 telefonunda çektiği özçekim sonrasında çillerini kaldırdığını gören hanım kızımız, Instagram'dan paylaştığı bu fotoğrafta sonuç olarak üstü kapalı bir şekilde biraz da şirinlik ile "Samsung bana çirkin dedi" moduna girmiş. Bu abla da ünlü olunca Wells'e destek, Samsung'a tepki artarken  nedense bu olay bana oldukça saçma geldi.

  Yani gerek Samsung telefonlarda olsun gerekse LG, HTC, Sony vb birçok markada olsun yüz güzelleştirme modları zaten bulunuyor. Bunun olmasının sebebi ise akıllı telefon kullananlarının büyük kısmının böyle bir modu kullanacak kadar uygulama vs kullanıyor olması. Varsayılan olarak açık ise kapatıp geçmek çok zor olmasa gerek, otomatik olarak çilleri kaldırmasını "Bu bana çirkin diyor" gibi bir tepkiyle sunması nedense çok garip geldi.

  Sizler de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak belirtmenizi bekliyorum. Sizce varsayılan olarak yüz güzelleştirme modunun açık olması ve kızın çillerini kaldırması "Samsung çirkin dedi" diye büyütecek bir durum mudur? Ya da çilleri kaldırması kızın çirkin olduğuna mı işaret etmekte? Bakalım sizler ne düşünüyorsunuz. 

  webtekno
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Galaxy S7 Özelliği Kullanıcılara Çirkin Deyince Ortalık Karıştı Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top