Facebook Maçları Canlı Olarak Yayınlayacak ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

25 Temmuz 2016 Pazartesi

Facebook Maçları Canlı Olarak Yayınlayacak !


Facebook, 2016 Rio Olimpiyatları öncesinde bazı spor müsabakalarını site üzerinden canlı olarak yayınlayacağını açıkladı. Maçlar bu kez şifresiz olarak yayınlanacak.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


Facebook'tan Canlı Maç Yayını!
Twitter daha önceki süreçte Wimbledon Tenis Turnuvası'nın bazı maçlarını site bünyesindeki Periscope üzerinden canlı olarak yayınlamıştı.


Kullanıcılardan son derece olumlu tepkiler alan Twitter, gelecek süreçte Amerikan Basketbol Ligi NBA ve Amerikan Futbol Ligi MLS'in bazı müsabakalarını da canlı olarak yayınlayabileceğinin sinyallerini vermişti.

Sosyal medya platformlarının öncü oyuncularından biri olan Facebook ise bu konuda Twitter ile kıyasıya bir rekabet içerisine girmeye hazırlanıyor.

Facebook, 2016 Rio Olimpiyat Oyunları öncesinde ABD Erkek ve Kadın Basketbol Takımları'nın oynayacağı 9 müsabakayı yayınlama kararı aldı.Facebook basketbol maçlarını canlı yayınlayacak
Halihazırda bazı yüzme, basketbol takımları antrenmanlarını Facebook üzerinden canlı olarak yayınlıyor; basın toplantıları, çeşitli etkinliklerini izleyicilere eş zamanlı olarak aktarıyorlardı.

Kullanıcılardan gelen yoğun talep çerçevesinde harekete geçen Facebook, dünyaca ünlü atletlerin yer aldığı spor müsabakalarını canlı olarak yayınlama kararı aldı.

İlk etapta ABD Erkek ve Kadın Basketbol Takımları'nın 2016 Rio Olimpiyatları öncesindeki 9 maçını yayınlayacak olan Facebook, daha sonraki süreçte gözünü Olimpiyatlar'a dikecek.Facebook'un Olimpiyat Oyunları'ndaki bazı müsabakaları yayınlamayı planladığı Digital Trends'deki haberde yer aldı.

İlki 24 Temmuz'da ABD-Çin Erkek Basketbol Takımları arasındaki maç ile başlayacak 9 maçlık seri 1 Ağustos'a kadar devam edecek.

2016 Rio Olimpiyatları 5 Ağustos 2016 tarihinde başlayacak, 21 Ağustos Pazar günü sona erecek.

shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad