728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  27 Temmuz 2016 Çarşamba

  DNA Testlerine Göre Gerçek Bir Peri  Kanatlı şekilde periye benzeyen bir yaratığa yapılan birçok DNA araştırmasında dünyaya ait olmadığı sonucu çıktı.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Manşet resminde görebileceğiniz gibi oldukça garip ve uzaylı diyebileceğimiz yaratık kanatlı yapısı ile “peri” olarak adlandırılıyor. Nedir ne değildir diye yapılan 5 farklı laboratuvardaki DNA araştırmasında herhangi bir canlı varlığa ait eşleşmenin bulunamadığı peri’nin dünyadan olmadığı sonucuna varıldı.


  Amerika’daki UFO araştırma merkezinde de incelemeye alınacak olan peri, yapılan 5 farklı moleküler biyoloji laboratuvarından çıkan sonuca göre insan DNA’sına %98.5 benzerlik gösteriyor olsa da farklı hiçbir DNA yapısına benzemiyor oluşu ve insana ait de görünüşünün farklı olması sebebiyle uzaylı olabileceği tartışılıyor.

  Aynı zamanda X-Ray testinde de geçen bu arkadaşımız için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda bu peri için ne olduğuna dair kesin bir sonuç ortaya çıkacak mı, hep beraber göreceğiz.  Kaynak : http://www.ewao.com/a/is-this-a-real-fairy-researchers-perform-x-ray-and-lab-tests-on-mys


  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: DNA Testlerine Göre Gerçek Bir Peri Rating: 5 Reviewed By: Bora Arslantürk
  Scroll to Top