728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  24 Temmuz 2016 Pazar

  Çok Vakit Geçmeden Pokemon Go'da Hacklendi !


  Geçtiğimiz günlerde bir YouTube kullanıcısı tarafından keşfedilen açık sayesinde Pokemon GO'da istediğiniz pokemonu bulabiliyorsunuz. Keşfedilen açığın işleyişi ise oldukça basit!


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


  Pokemon GO Hacklendi!
  Pokemon GO, yükselişine devam ediyor. İnanılmaz büyük kitlelere hitap eden Pokemon GO, mobil oyun dünyasında yıllarca kırılamayacak rekorlar kırmayı başardı.


  Geçtiğimiz günlerde FrozenAquaCat kullanıcı ismine sahip YouTuber tarafından ilginç bir Pokemon GO açığı tespit edildi.  Açık, kullanıcılara yakınındaki pokemonu istediği başka bir pokemon ile değiştirme olanağını sağlayabiliyordu.


  Açığın yapımıyla alakalı bir video koymayı da ihmal etmeyen FrozenAquaCat videoda oyunda karşısına çıkan basit bir pokemonu oyunun en ender pokemonlarından birisi olan Zapdos olarak göstermeyi başarıyor.  Yazdığı ufak bir python kodu ile Android emülatörüne müdahale ettiğini belirten FrozenAquaCat açığın sadece görüntüden ibaret olduğunu belirtti.

  Pokemon görüntüde varmış gibi gözükse de, yakalamaya çalıştığınızda sunucudaki pokemon ile programdaki pokemon uyuşmadığı için oyun kapanıyor.

  Her ne kadar tam anlamıyla çalışmıyor olsa da Pokemon GO'daki en ilginç açıklardan birisi olduğu kesin.

  shiftdelete


  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Çok Vakit Geçmeden Pokemon Go'da Hacklendi ! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top