Android'ten yenilik haberi geldi! Android 7.0 Nougat geliyor! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

5 Temmuz 2016 Salı

Android'ten yenilik haberi geldi! Android 7.0 Nougat geliyor!

android 7.0 Nougat


Apple'ın üretmiş olduğu iPhone isimli akıllı telefon serisi haricinde diğer markaların işlemcisi olarak görev yapan Android yepyeni bir güncellemenin olacağını duyurdu. Android 7.0 Nougat kesin olarak gelecek fakat hangi telefonlarda olacak?


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Her geçen zaman içerisinde yepyeni özellikleriyle insanlara kendisini sunmayı başaran ve memnun bırakan Android işletim sistemi, yepyeni bir güncellemenin daha geleceğinin haberini verdi. Adının Android 7.0 Nougat olacağı öğrenilen bu yeni güncellemenin her akıllı telefonda bulunmayacağı da belirtildi.Open Handset Aliance ve Google tarafından ortak olarak gerçekleştirilen bir proje olan Android İşletim Sistemi kendisini güncelledi.

Her Telefonda Olmayacak!

Çok kısa bir süre içerisinde Android işletim sistemini destekleyen akıllı mobil cihazlarda olması beklenen Android 7.0 Nougat farklı özelliklere sahip oluşuyla ve seçiciliğiyle piyasada bulunan her akıllı telefon içerisinde yer bulmayacağı da öğrenildi.

Huawei, LG ve HTC iddiası!

Yepyeni özellikleriyle insanlara farklı şeyler sunacağı belirtilen Nougat sisteminin ilk olarak Huawei, LG ve HTC gibi telefonlarda yer alacağı dedikoduları bulunmakta.

Marshmallow'dan iyi olacak mı?

Şu anda Android işletim sisteminin son sürümü olarak bilinen Android Marshmallow 6.0'dan daha iyi özelliklere sahip olacağı da konuşulmakta olan Android 7.0 Nougat, akıllı telefon kullanıcılarını da daha çok memnun edeceğe benziyor. İddialara göre Google Mühendisleri Android 7.0 Nougat'ın çok iyi bir performans sergilemesi amacıyla gece gündüz çalıştığı da öne sürülüyor.

Samsung'ta yer almayabilir!

Dünyaca ünlü teknoloji firması Samsung'un piyasa da bulunan akıllı telefonları için Android 7.0 Nougat'ı kullanıp kullanmayacağı henüz bilinmiyor. Bilindiği üzere, Samsung markası kendi işletim sistemini kurma amacıyla çalışmalarını hızlandırdığını kamuoyuna duyurmuştu.


uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad