Android 7.0'ın Yayınlanacağı Tarih Belli Oldu - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

31 Temmuz 2016 Pazar

Android 7.0'ın Yayınlanacağı Tarih Belli Oldu


Android’in yeni sürümü Android 7.0 Nougat’ın Nexus ve Android One kullanıcıları için yayınlanacağı tarih belli oldu.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİNHer yeni sürümde olduğu gibi Android 7.0 Nougat’ın da akıllı telefonlara ne zaman geleceği ve hangi akıllı telefonlar için güncellemenin yayınlanacağı merak konusuydu. Markalardan güncellemeyle ilgili haberler gelmeye devam ederken Android 7.0 güncellemesinin resmi olarak Google cihazları için yayınlanacağı tarih de sızdırıldı.


İnternet dünyasında paylaştığı sızıntı haberleriyle tanınan Evan Blass, Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bilgilerde Android 7.0 Nougat güncellemesinin Ağustos ayında Nexus ve Android One cihazlar için yayınlanacağını açıkladı.
Güncelleme tarihin ortaya çıkmasıyla birlikte Evan Blass, LG Nexus 5 kullanıcıları için de kötü haberi verdi. Zaten güncellemenin verilmeyeceği tahmin edilirken Blass yayınladığı açıklamada Nexus 5 cihazları için Android 7.0 güncellemesinin yayınlanmayacağını doğruladı.
Android 7.0 güncellemesi Ağustos ayında yayınlandıktan sonra diğer markaların da Ekim ayı itibariyle güncellemeyi yayınlamaya başlayacağını tahmin ediyoruz.

webtekno
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad