The Elder Scrolls V: Skyrim Special Editon PC'ye Ücretsiz Olarak Geliyor - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

13 Haziran 2016 Pazartesi

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Editon PC'ye Ücretsiz Olarak GeliyorRPG efsanesi The Elder Scrolls V: Skyrim özel bir sürüm ile konsol platformları ve PC'ye geliyor. Skyrim Special Edion hakkındaki detaylara birlikte göz atalım...


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen popüler RPG oyunu The Elder Scrolls V: Skyrim’in gelişen teknoloji ile yeniden düzenlenmiş bir sürümü E3 2016 Konferansı öncesi ortaya çıktı. “Special Edition” olarak adlandırılan yeni sürümün PC, PS4 ve Xbox One platformları için yayınlanacağı belirtiliyor.
 PC Oyuncuları için Sevindirici Haber!

Skyrim’in yeni sürümü için PC oyuncularını sevindirecek bir haberimiz var. PlayStation ve Xbox One için ücretli olarak satılacak oyun, PC’de daha önce The Elder Scrolls V: Skyrim için yayınlanmış tüm ek paketlere sahip olan kullanıcılar ve Legendary Editon sürümüne sahip kullanıcılar için ücretsiz olarak sunulacak. Bu belirtilen sürümlere sahip PC oyuncuları yeni Skyrim oyununu Steam platformu üzerinden ücretsiz indirebilecek. Yeni Oyun Ne Zaman Geliyor?

Yeni oyunun büyük ölçüde yenilenmiş grafikler ile oyun severlerin karşısına çıkacağı, birçok alanda görsel iyileştirmelere imza atılacağı belirtiliyor. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition’un çıkış tarihi ise 28 Ekim 2016 olarak açıklanmış durumda. Bakalım yeni grafiklerle güncellenmiş oyun sevenlerini memnun edecek mi?

webtekno
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad