Steam'da İndirimleri Başladı! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

24 Haziran 2016 Cuma

Steam'da İndirimleri Başladı!


Geleneksel cüzdan boşaltma günleri başladı. Steam Yaz İndirimleri ile birkez daha bizlerle buluştu. Bakalım hangi oyunlar Steam Yaz İndirimleri ile indirime girdi?


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Steam Yaz İndirimleri Başladı
Evet, hepimizin beklediği o gün geldi. Geçtiğimiz haftalar içerisinde sızıntılar ile gündeme gelen Steam Yaz İndirimleri artık başladı.Peki, Steam Yaz İndirimleri’nden en ufak hasar ile nasıl atlatırız? İndirim haberine geçmeden önce kısa da olsa birkaç öğüt verelim.

İlk olarak, indirimlerin yaklaşık olarak iki hafta süreceğini bu yüzden de acele etmemekte fayda olduğunu belirtelim. Eğer yeni bir yapıtı almak isterseniz, minimum %10; maksimum ise %33 oranında bir indirim olacağını söyleyebiliriz. Fakat %50 indirim oranında olan yapıtların da %75 oranına yükselme ihtimalinin olduğunun da altını çizelim.

Bir diğer konumuz ise, gözünüz sakın dönmesin! Evet, biliyoruz çok güzel indirimler olacaktır. Fakat, onu da alayım bunu da alayım derken bir bakmışsınız evdeki hesap çarşıya uymamış... Bu yüzdendir ki “Ben bunu oynarım” dediğiniz yapıtları satın alın. “Ben bunu alayım, kütüphanede dursun da bir ara oynarım.” yalanına da kanmayın deriz. Hepimiz biliyoruz, böyle dediğimiz birçok oyuna dokunmadık bile değil mi?Batan geminin malları bunlar!
O zaman lafı daha fazla uzatmadan Steam Yaz İndirimleri’nin ilk günündeki önemli indirimler ile haberimize başlayalım.

Birkaç sene önceki indirim etkinliklerini hatırlayacak olursanız; her gün değişen indirimler, 12 saatte bir yenilenen üç özel indirim ve oylar ile belirlenen 8 saatte bir değişen yapıtlar karşımıza çıkardı.

Fakat, son etkinliklerde ise indirimin birinci gününden son güne kadar değişmeyen indirimler bizleri karşılamıştı. Bu indirim etkinliğimizde ise günlük değişen indirimler bizleri bekliyor olacak. Bu indirimler içerisinde de gözümüze kestirdiğimiz fırsatları her gün sizlere sunacağız.

Gözümüze çarpan indirim listemiz:

%80 indirim fırsatı:

- NBA 2K16 – 27.80 lira

- Surgeon Simulator – 3.60 lira

%75 indirim fırsatı:

- Assassin’s Creed IV Black Flag – 17.49 lira

- Orcs Must Die! 2 – 6.00 lira

- PAYDAY 2 – 7.75 lira (10 günlük ücretsiz olarak oynama fırsatını unutmayalım.)

- This War of Mine – 7.75 lira

%60 indirim fırsatı:

- Kholat – 12.40 lira

%50 indirim fırsatı:

- Call of Duty Serisi

- Sonic Serisi


shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad