Origin'den Muazzam İndirim Kaçırmayın - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

12 Haziran 2016 Pazar

Origin'den Muazzam İndirim Kaçırmayın


Okulların kapanmasına yaklaşık olarak bir hafta kaldığına göre, oyun kütüphanemizi de genişletmenin vakti gelmedi mi? O zaman sizleri Origin platformundaki indirim rüzgarına alalım.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Origin’den Kaçırılmayacak İndirim Rüzgarı
İzlediği yanlış politikalardan kurtulmayı başaran ve kendisini sevdiren Electronic Arts tarafından kullanıma sunulan dijital yazılım satış platformu olan Origin, geçtiğimiz saatler içerisinde muhteşem indirimler ile gündeme geldi.

Genel olarak %75’e varan indirim oranları ile karşımıza çıkan Origin, neredeyse her oyun kategorisinde bu indirimi uygulayarak birçok kesime hitap ediyor.

İndirimlere göz attığımız zaman, ilk olarak dikkatlerimizi Battlefield serisi çekiyor. Battlefield 3, Battlefield 4 ve Battlefield: Hardline yapıtlarını 4.49 Euro etiket fiyatı ile kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Battlefield: Bad Company 2’nin de 2.24 Euro’ya düştüğünü ve ayrıca genişletme paketlerinde de bu indirimlerin olduğunu belirtelim.Battlefield serisi ile birlikte diğer savaş temalı yapıtlarda da bu denli indirimlerin olduğunu söyleyebiliriz. Crysis, Medal of Honor ve Star Wars gibi serileri de uygun fiyat seçenekleri ile kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Kemerlerinizi bağlayın!
Bu kadar savaş yeter diyorsanız da sizleri yarış kategorisine alalım. Yeni nesil Need for Speed için uygulanan indirim ile yapıtın fiyatı 59.99 Euro’dan 26.99 Euro’ya düşürüldü.

Bizlere eski Need for Speed tadını bir nebze de olsa veren bu yapıtı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte diğer Need for Speed yapıtarında da indirimlerin uygulandığını belirtelim.

Tüm bu yapıtlar ile birlikte FIFA, The Sims, Dead Space, Command & Conquer, Dragon Age ve Mass Effect gibi serilerde de indirime gidildiğinin altını çizelim.

İndirim etkinliğinin ise 28 Haziran tarihinde sonra ereceğini hatırlatarak; Origin’de gerçekleşen indirime sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad