Note 7 nin hemen hemen kesinleşmiş özellikleri - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

26 Haziran 2016 Pazar

Note 7 nin hemen hemen kesinleşmiş özellikleri


Galaxy Note 7 cephesinden önemli bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu defa telefonun başlıca özellikleri ve renk seçenekleri netlik kazandı.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Galaxy Note 7 Özellikleri ve Renk Seçenekleri

Mobil dünyasının güvenilir sızıntı kaynaklarından @evleaks, Galaxy Note 7 cephesinden gelişmeleri bildirmeyi sürdürüyor. Kısa süre önce bir sonraki Note serisi telefonun “Galaxy Note 7” olacağını onaylayan popüler bilgi kaynağı bu defa merakla beklenen üst seviye  akıllı telefonun başlıca özelliklerini listeledi.
Galaxy Note 7 Özellikleri

Galaxy Note 7’de ekran, Note serisinde üç nesildir devam ettiği gibi 5.7 inç büyüklüğünde olacak. Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED panelin eşlik edeceği telefonda depolama birimi 64GB olarak karşımıza çıkacak. Galaxy Note 7 ayrıca selefinin aksine microSD kart desteğine sahip olacak.


Dual piksel teknolojisine sahip 12 megapiksel arka kamera, 5 megapiksel ön kamera, IP68 sertifikasını Galaxy S7 ailesinden miras alacak Galaxy Note 7’de ayrıca iris tarayıcısı da yer alacak.

Ek olarak telefonun renk seçenekleri netlik kazandı diyebiliriz. Galaxy Note 7 tanıtım esnasında siyah, gümüş ve mavi renk seçenekleri eşliğinde tanıtılacak. Süreç içerisinde renk yelpazesinin genişletilmesi olası görünüyor. 

USB Type-C girişi, Blackberry Hub benzeri Samsung Focus uygulaması, 6GB RAM, Snapdragon 823 işlemci ve 4.000 mAh kapasiteli pil Galaxy Note 7’de yer alması muhtemel diğer özellikler.

shiftdelete


uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad