728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  18 Haziran 2016 Cumartesi

  İos'un Getirdiği Muhteşem Bir Özellik(!)


  Apple'ın WWDC 2016'da duyurusunu gerçekleştirdiği iOS 10'un, sistem uygulamalarını kaldırmaya izin verdiği sanılıyordu. Ancak, iOS 10'un aslında bu uygulamaları silmediği ortaya çıktı!  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  iOS 10 ile Sistem Uygulamaları Silinmiyor!

  Apple, geçtiğimiz günlerde düzenlediği WWDC 2016 etkinliğinde mobil cihazları için yeni işletim sistemi iOS 10’un duyurusunu gerçekleştirdi. Birçok yeniliği beraberinde getiren iOS 10’un en beğenilen özelliklerinden birisi, kullanıcılara kullanmadıkları sistem uygulamalarını silmeye izin vermesi oldu.

  iOS 10 ile Gelen Yenilikler iOS 10 ile Gelen Yenilikler

  Apple, WWDC 16 etkinliğinde iOS 10 sürümünü tanıttı. iOS 10 ile gelen yenilikler, iOS 10...
  iOS 10 Beta sürümünde sistem uygulamalarının silindiğini gören kullanıcılar, bu konudan çok memnun oldular. Ancak, işin aslının gerçekten öyle olmadığı ortaya çıktı.


  Mail uygulamasını silen bir kullanıcı, bir e-posta linkine tıkladığında Mail uygulamasının geri yüklenmesi için App Store'a yönlendirildiğini belirtiyor. Ancak, işin tuhaf olanı App Store'a girdiğinizde sildiğiniz sistem uygulaması tekrar indirilmeden doğrudan aktif hale geliyor. 

  Bazı kişiler iOS 10'un geliştirici sürümünde olduğu için uygulamaların tamamen silinmediğini söylerken, bazıları ise Apple'ın iOS 10'da tamamen böyle devam ederek sadece kısayolları kaldıracağını düşünüyor.

  Shiftdelete
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: İos'un Getirdiği Muhteşem Bir Özellik(!) Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top